DESWELL

Neohodnoceno

DESWELL je doplněk stravy, který obsahuje komplex bobtnavých látek a extrakt ze zelené kávy se standardizovaným obsahem látky klinicky testované pro snižování hmotnosti. Zelená kávová zrna, používaná pro přípravu extraktu, nejsou pražená, takže obsahují vysoké množství silného antioxidantu - kyseliny chlorogenové. Studie potvrdily zdravotní přínosy kyseliny chlorogenové např. při snižování hmotnosti, riziku srdečních chorob, vysokého krevního tlaku a cukrovce II. typu.


  • Skladem
335 Kč
Kategorie: Detoxikace a štíhlá linie
Hmotnost: 1 kg
 

Bobtnavé látky - glukomannan, xanthan a gellan jsou ve vodě rozpustné polysacharidy. Jedná se o druhy vlákniny ve speciálním poměru, který zajišťuje vytvoření jemného gelu, který je stabilní v kyselém prostředí žaludku . Pokud zapijete 250 - 300 ml vody doporučené množství tobolek asi 20 - 30 minut před jídlem, vytvoří se gel, který zabere stejně velký obsah žaludku (tedy asi 1/3 litru) a zmenší se volný prostor pro jídlo. To vám umožní snížit velikost porcí minimálně o třetinu a přesto bude žaludek vysílat signály o nasycení. Pro snížení hmotnosti je ideální vytvořit gel v žaludku před každým hlavním jídlem.

 

Doporučené dávkování:

20 - 30 minut před každým hlavním jídlem 2 - 3 tobolky zapít 150 - 200 ml vody. Nepolykejte tobolky bez zapití! Maximálně 12 tobolek denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

Bez lepku. Neobsahuje suroviny živočišného původu. Vhodné i pro vegetariány, diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a laktózovou intolerancí.

Obsah balení: 90 tobolek

 

Složení 1 tobolky:

komplex bobtnavých látek: glukomannan, xanthan a gellan, extrakt ze zelené kávy se standardizovaným obsahem kyseliny chlorogenové, transparentní rostlinná tobolka.

Tento produkt je také k dostání u našich partnerů:

Kondice Pro (České Budějovice) - www.kondicepro.cz

Linie (Písek) - www.linie-hubnuti.cz