Slimli

Neohodnoceno

Jojo-efekt po zhubnutí je "strašák" každého, kdo opakovaně drží drastické diety. Jedná se o neustálé snižování a zvyšování hmotnosti. Je potřeba smířit se s tím, že kilogramy nabrané v průběhu několika let nelze zhubnout za měsíc. Trvalých výsledků je možné dosáhnout pouze pomalým a zdravým hubnutím, tzn. maximálně 1 kg týdně. Ideální je i přidání látek do stravy, které po hubnoucím období omezí riziko jo-jo efektu.


  • Skladem
799 Kč
Kategorie: Detoxikace a štíhlá linie
Hmotnost: 1 kg
 

Doplněk stravy Slimli ve formě instantního nápoje obsahuje ideální kombinaci extraktů.

 

Doporučené dávkování:

 5 g instantní směsi (1 čajová lžička) přelijte 150 ml vody a dobře rozmíchejte. Ovesné ß-glukany mohou vytvořit jemný zákal nebo usazeninu, která není na závadu nápoje. Max. 4 nápoje denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Vhodné při redukční dietě, pro diabetiky a osoby s laktózovou intolerancí.

 Obsah balení: 200 g / 40 porcí

 

Složení:

 maltodextrin, Cacti-Nea (klinicky testovaný extrakt z Opuntia ficus indica), ovesné ß-glukany rozpustné, pektin, ananasová šťáva sušená, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma, antioxidant: lecitin řepkový, chlorid draselný, extrakt pýru plazivého (Elytrigia repens), přírodní sladidlo: Stevia, zahušťovadlo: xanthan, Oligopin/pycnogenol (výtažek z kůry přímořské borovice - Pinus pinaster), oxid hořečnatý, beta-karoten 10%, pomerančový olej.

 

 Tento produkt je také k dostání u našich partnerů:

 Kondice Pro (České Budějovice) - www.kondicepro.cz

 Linie (Písek) - www.linie-hubnuti.cz