PROKLOUBIN cps. 100

Neohodnoceno

Artróza trápí až 20 % lidí nad 45 let a 60 % lidí starších 65. Bohužel dnešní životní styl sebou kromě jiného přinesl i významné posunutí začátků projevů artrózy do mladšího věku.

Artróza je postupný úbytek a poškození kloubních chrupavek. K rozvoji artrózy přispívá například nadváha, protože klouby jsou nadměrně zatěžovány, a tím se ničí i chrupavky. Artróza může ale postihnout i intenzivně sportující štíhlé lidi, vrcholové sportovce, těžce pracující, osoby po zlomeninách kloubů, osoby se špatným pohybovými návyky, se skoliózou páteře apod., u nich všech vzniká artróza tím, jak jsou chrupavky nevhodně přetěžovány.

PROKLOUBIN obsahuje kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a kolagen.

Obsažený extrakt z rostliny Lippia citriodora, označovaný jako Planox L, je standardizován na 10 % Anoxyminu patřícího do skupiny přírodních bioaktivních oligosacharidů s protizánětlivými a antioxidačními účinky.


  • Skladem
518 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 1 kg
 

Dávkování:

1 - 2 kapsle 2x denně dostatečně zapít vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výrobek není určen pro děti do 12 let.

Vhodné i pro diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a laktózovou intolerancí.

Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

Složení 1 kapsle (350 mg):

Obsah balení: 100 kapslí

 

Složení:

kolagen, glukosamin sulfát, Planox L (extrakt z rostliny verbeny citrónové - Lippia citriodora), Nutrihyl (sodná sůl kyseliny hyaluronové 25 mg), chondroitin sulfát, Oligopin / pycnogenol (výtažek z kůry přímořské borovice - Pinus pinaster), oxid křemičitý, kapsle rostlinné naturální.