NAŠE MLÉKO 2

63 hodnocení

Pokračovací mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku - 750 g
CHUTNÉ A SNADNO STRAVITELNÉ
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
S NÍZKÝM OBSAHEM ALERGIZUJÍCÍ BÍLKOVINY Alfa s1 kaseinu


  • Skladem
559 Kč
Kategorie: Naše mléko
Hmotnost: 0.75 kg
 

NAŠE MLÉKO 2 se vyrábí z vysoce kvalitního kozího mléka, které je doplněné o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny nebo nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS), pro správný vývoj vašeho miminka.

Nukleotidy – jsou nezbytné pro optimální funkci rychle rostoucích tkání, které jsou součástí imunitního systému a střev. Proto je v období dětství důležité zajistit jejich dostatečný přísun pro růst organismu. FOS – stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost organismu.

NAŠE MLÉKO 2 může být podáváno kojencům od 6 měsíců věku, jako součást vyvážené, smíšené stravy a nemá být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života dítěte. 

Obsah balení: 750 g

Složení: plnotučné kozí mléko, laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátkové proteiny kozího mléka, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej), fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, hydrogenuhličitan sodný, kys. L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferylacetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, kys. listová, D-biotin, kyanokobalamin, cholin, inositol, taurin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin-L-tartrát, cholekalciferol, síran měďnatý, retinylpalmitát, fylochinon, jodid sodný, seleničitan sodný.