Porce NAŠE MLÉKO 1 15g

Neohodnoceno

Chcete vyzkoušet NAŠE MLÉKO a pak se rozhodnout pro celé balení?  Právě pro vás jsme připravili jednoporcové balení. Balení je vhodné i na cesty.

Počáteční mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku,

pro děti od 0 do 6 měsíců. 


Vhodná jako jediný zdroj vyživy pro kojence od narození do doby zavedení vhodných příkrmů.


  • Skladem
20 Kč
Kategorie: Naše mléko
Hmotnost: 0.015 kg
 

vše nezbytné pro správný vývoj vašeho miminka
- chutné a snadno stravitelné
- pouze se slunečnicovým a řepkovým olejem
- s nízkým obsahem alergizující bílkoviny alfa-s1-kaseinu


NAŠE MLÉKO 1
 se vyrábí z vysoce kvalitního kozího mléka, které je doplněné  o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (LA & ALA) nebo nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS).

 

Kyselina linolová (LA) a kyselina alfa-linolenová (ALA) – jsou nenasycené mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují i v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy. 


Nukleotidy
 – jsou nezbytné pro optimální funkci rychle rostoucích tkání, které jsou součástí imunitního systému a střev. Proto je v období dětství důležité zajistit jejich dostatečný přísun pro růst organismu.


Fruktooligosacharidy (FOS)
 – stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost organismu.


Balení: 1 porce (15 g)


Složení:
 plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, řepkový olej, syrovátkové proteiny kozího mléka, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, inositol, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin -L-tartrát, cholekalciferol, retinylpalmitát, síran měďnatý, fylochinon, jodid sodný, seleničitan sodný.

 

NAŠE MLÉKO 1 může být podáváno kojencům od narození do 6 měsíců věku jako jediný zdroj výživy do doby zavedení prvních příkrmů. Pokud uvažujete o podávání NAŠEHO MLÉKA svému miminku, nejprve konzultujte tento krok s ošetřujícím lékařem.