Porce NAŠE MLÉKO 2 15g

Neohodnoceno

Chcete vyzkoušet NAŠE MLÉKO a pak se rozhodnout pro celé balení?  Právě pro vás jsme připravili jednoporcové balení. Balení je vhodné i na cesty.

Pokračovací mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku, 
pro děti od 6 do 12 měsíců.

S vitamíny A, C, D, 
které přispívají k normální funkci imunitního systému.


  • Skladem
20 Kč
Kategorie: Naše mléko
Hmotnost: 0.015 kg
 

vše nezbytné pro správný vývoj vašeho miminka
- chutné a snadno stravitelné
- pouze se slunečnicovým a řepkovým olejem
- s nízkým obsahem alergizující bílkoviny alfa-s1-kaseinu

 

NAŠE MLÉKO 2 se vyrábí z vysoce kvalitního kozího mléka, které je doplněné o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (LA & ALA) nebo nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS), 

Kyselina linolová (LA) a kyselina alfa-linolenová (ALA) jsou nenasycené mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují i v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy. Naše mléko obsahuje vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin.


Nukleotidy
 – jsou nezbytné pro optimální funkci rychle rostoucích tkání, které jsou součástí imunitního systému a střev. Proto je v období dětství důležité zajistit jejich dostatečný přísun pro růst organismu.


Fruktooligosacharidy (FOS)
 – stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost organismu.

 

Obsah balení: 1 porce (15 g)

 

Složení: plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátkové proteiny kozího mléka, řepkový olej, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, inositol, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin -L-tartrát, cholekalciferol, síran měďnatý, retinylpalmitát,  fylochinon, jodid sodný, seleničitan sodný.

 

Důležité upozornění: Nejlepší stravou pro vaše miminko je mateřské mléko. NAŠE MLÉKO 2 může být podáváno kojencům od 6 měsíců věku, jako součást vyvážené, smíšené stravy a nemá být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života dítěte.