Porce NAŠE MLÉKO 3 15g BANÁN

Neohodnoceno

Chcete vyzkoušet NAŠE MLÉKO a pak se rozhodnout pro celé balení?  Právě pro vás jsme připravili jednoporcové balení. Balení je vhodné i na cesty.

Batolecí mléčná výživa z bílkovin kozího mléka s příchutí v prášku, 
pro děti od 12 měsíců.


S vápníkem a vitamínem D, 
které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.


  • Skladem
20 Kč
Kategorie: Naše mléko
Hmotnost: 0.015 kg
 

NAŠE MLÉKO 3 se vyrábí z vysoce kvalitního kozího mléka, které je doplněné o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (LA & ALA) nebo nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS).

 

Kyselina linolová (LA) a kyselina alfa-linolenová (ALA) jsou nenasycené mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují i v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy. Naše mléko obsahuje vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin.


Nukleotidy
 – jsou nezbytné pro optimální funkci rychle rostoucích tkání, které jsou součástí imunitního systému a střev. Proto je v období dětství důležité zajistit jejich dostatečný přísun pro růst organismu.


Fruktooligosacharidy (FOS)
 – stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost organismu.

 

Obsah balení: 1 porce (15 g)

 

Složení: plnotučné kozí mléko,  maltodextrin,  kozí laktózasyrovátkovéproteiny kozího mléka, řepkový olej, slunečnicový olej, přírodní aroma, fruktooligosacharidy, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný.

Důležité upozornění: NAŠE MLÉKO 3 je vhodné pro výživu dětí starších dvanácti měsíců. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.