Detox - krok ke zdraví a vitalitě

 

zmenseno-Depositphotos_90500212_xl-2015

 

V dnešním světě, kdy jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí toxickými látkami, nabývá očista těla na významu.  

díky detoxikaci těla chráníme naše zdraví

Nahromaděné škodlivé látky v organismu mohou způsobovat celou řadu zdravotních obtíží. Detoxikační kúra je na místě, zejména pokud pociťujete ztrátu energie, vitality, nedaří se vám zhubnout nebo vás trápí rozličné nemoci a potřebujete upevnit zdraví. Jak správně vybrat detoxikační kúru a kdy s očistným procesem začít?  

Detoxikace je krokem, jak žít zdravěji a cítit se lépe

Správná detoxikační kúra by měla podpořit všechny orgány, které se na detoxikačním procesu podílejí, především však játra, která sehrávají při neutralizaci škodlivin klíčovou roli. Detoxikační úlohu v lidském těle dále zastávají ledviny, střeva, plíce, kůže a lymfatický systém. Řízená detoxikace našeho organismu je krokem, jak žít zdravěji a cítit se subjektivně lépe. 
 
 
 
 
Blíží se jaro a s ním nastává ten nejlepší čas na detoxikaci a odkyselení - vyzkoušejte pH-Optimal FORTE!
 
 

Jaro je ten nejlepší čas na detox!

Kvalitní a šetrnou očistnou kúru zařaďte brzy na jaře, kdy se tělo "probouzí"  ze zimního spánku, ale také na podzim, kdy se tělo připravuje na zimu. Sáhnout můžete po preparátu nabitého zelenými superpotravinamipH-Optimal Forte, který je ve formě tablet, nebo svoji stravu obohaťte o BIO Zelený ječmen, který je ve formě prášku, resp. sušené šťávy z mladého ječmene a pít ho můžete samotný nebo ve formě ovocných či zeleninových smoothie. 
 

Zelený ječmen očima vědců  

Zelený ječmen je „koncentrovaný zdroj širokého spektra snadno využitelných a biologicky aktivních přírodních látek. Je vynikajícím doplňkem výživy a obohacením každé redukční diety.“ Dr. Gilian McKeithová ve svém bestselleru „Living Food For Health – 12 Natural Superfoods to transform your health“ (2013) označuje zelený ječmen jako „Toxin Terminator“. Také podle významných prací, publikovaných v American Journal of Chinese Medicine (2015) je zelený ječmen považovaný za jednu z nejvíce nadějných zelených potravin (superpotravin) současné doby.
 

Detoxikaci jater nejlépe zvládne ostropestřec! 

Na regeneraci jater můžeme doporučit v prvé řadě Ostropestřec mariánský, Silybum Marianum L. Tuto doslova královskou bylinu zabezpečující péči o játra zná a využívá lidstvo již více než 2000 let. I v době nejmodernější medicínské péče nám má ostropestřec stále co říci. Ke slovu přichází zejména při detoxikaci jater, ledvin a celého organismu, pro zpomalení procesu stárnutí, při podpoře trávení i zefektivnění procesu hubnutí. Nejúčinnější forma ostropestřce je koncentrovaný, purifikovaný extrakt, který naleznete např. v preparátu českého výrobce Ostropestřec, 60 tobolek, který v denní dávce obsahuje 400 mg extraktu z ostropestřce. 
 

Objevte DETOX balíček a koňskou sílu 3 přírodních doplňků stravy v jednom

Koňská síla v sobě spojuje účinky tří přírodních doplňků stravy. Vzájemně se totiž velmi vhodně doplňují, proto je namístě je zakoupit a užívat společně. Výhodný DETOX balíček obsahuje Ostropestřec (novinka), BIO Zelený ječmen i pH-Optimal Forte. Nyní můžete využít cenově zvýhodněné nabídky v rámci speciální jarní nabídky pro rok 2020, se kterou ušetříte 33 % původní ceny! 
 
balicek-detox-1600x650_detox