Elixír pro váš metabolismus a urychlené spalování tuků

360x240_ohen

 

Když hubnete, potřebujete maximálně urychlit spalování tuků ve vaší vnitřní "metabolické peci". Právě zpomalený metabolismus je častou příčinou, proč jsou diety neúčinné.

 

InThermo - nástroj pro urychlení metabolismu

I voda, která má sama o sobě nedocenitelné vlastnosti a je doslova nositelkou života, se dá ještě „povýšit“. Hodně lidí, kteří chtějí zhubnout si po ránu pro urychlení metabolismu dává do vody šťávu z citronu. Pokud ale do sklenice vody přimícháte lžičku produktu InThermo, získáte lahodný bylinný nápoj – s oblibou mu říkáme „elixír metabolismu“. Dopřejte si ho každý den, ať už horký či studený, záleží na vaší náladě a chuti. 

Využijte naplno darů přírody

Složení InThermo vychází z darů přírody i z nejnovějších vědeckých poznatků. InThermo využívá tzv. termogenního účinku bylin,  tedy termodynamickému efektu pro spalování tuků v organismu. Je to v podstatě pomocník pro urychlení metabolismu a tím zvýšení výdeje energie na bezpečné, přírodní bázi. 

 

Kdy InThermo využijete nejvíce?

✓ Při hubnutí či stabilizaci váhy

✓ Pokud je vám 40+ a je pro vás stále těžší úspěšně bojovat proti nadbytečným kilogramům

✓ Při práci na směny - povzbudí vás a přitom podpoří optimálně váš metabolismus

✓ Při sportu 

✓ Při únavě a vyčerpání 

Proč vlastně potřebujeme urychlit metabolismus?

Vysvětleme si to velmi jednoduše. Protože při zpomalené látkové výměně, metabolismu, se můžeme trápit sebe přísnější dietou, ale efektivně nezhubneme. Naše tělo začne s přijímanou energií z potravy maximálně šetřit a ukládat ji ve formě zásobního tuku na horší časy. Naopak, kdy se začneme stravovat pravidelně a tělu dopřejeme dostatek živin k tomu, aby mohlo správně fungovat, přestane tělo s přijatou energií šetřit a bude ochotné ji začít vydávat. Výsledek? Konečně můžete začít hubnout. 

Jak si představit proces spalování zásobního tuku?

inThermoPředstavte si váš metabolismus jako jakousi "metabolickou pec". Neefektivně funguje když vyhasíná a naopak, když ji povzbudíte a rozpálíte, začne spalovat zásobní tuk efektivně. Tak už víte, proč je potřeba váš metabolismus rozehřát a nastartovat? Správně, aby vaše tělo mělo co nejlepší "spalovací" výkon a vy konečně získali kontrolu nad vaší hmotností. Pamatujte si, že právě zpomalený metabolismus je příčinou toho, proč při dietě nehubneme a ani drastické diety, které rozhodně nezkoušejte, nejsou účinné. 

Patříte mezi dietáře? 

A pokud i vy patříte mezi „dietáře“, kteří si opakovanými jednostrannými dietami a hladověním zásadně zpomalili metabolismus, s InThermo rozhodně chybu neuděláte. Stejně i v případě, že je váš věk 40+ a je pro vás stále těžší úspěšně bojovat proti nadbytečným kilogramům. Nápoj InThermo (ať už teplý nebo studený) si dopřejte každý den, maximálně 5x denně.

Literatura: 

Khan at. al.: Tea polyphenols for health promiotion, Life Sci. 2007 Jul 26;81(7):519-33. Epub 2007 Jun 28.

Kao et. al.: Tea, obesity, and diabetes. Mol Nutr Food Res. 2006 Feb;50(2):188-210.

Sueoka, et. al.: A new function of green tea: prevention of lifestyle-related diseases. Ann N Y Acad Sci. 2001 Apr;928:274-80.