Enzymin, 25,2g, 60 kapslí

8 hodnocení
 • 1 z 2

 

Vážení zákazníci, prodej doplňku stravy Enzymin® byl ukončen, jako náhradu tohoto preparátu doporučujeme MyKETO Enzym

 

 


 • Momentálně nedostupné
315 Kč
Kategorie: Štíhlá linie, detoxikace
Hmotnost: 0.025 kg
 

Prodej kvalitního enzymatického doplňku stravy Enzymin® byl jihočeským výrobcem GOLDIM ukončen a na trh byla uvedena novinka, plnohodnotná náhrada pod názvem MyKETO Enzym

Enzymin® v sobě spojuje přednosti cíleně pracujících enzymů papainu, laktázy a bromelainu s lehce vstřebatelnými minerály.  Vhodné pro dlouhodobé doplnění, vyvážení a obohacení vašeho jídelníčku příp. dle potřeby po dobu výskytu obtíží.

enzymy a minerály jsou nezbytné pro celý lidský organismus!  

✓ Multienzymatický komplex v Enzymin® Papain, laktáza a bromelain (enzym z ananasu)

✓ Multiminerálový komplex v Enzymin®  Chrom, mangan, molybden, selen a zinek 

✓ Pro využití maximální účinnosti je navíc přítomný: Rutin

Enzymin® je vhodný:

 • při nevyvážené, nadměrně tepelně upravené stravě, stravě bohaté na konzervanty a jiné aditivní látky
 • v případě možného nedostatku enzymů či minerálů ve stravě
 • u osob s nesnášenlivostí lepku, nesnášenlivostí laktózy 
 • pro diabetiky, vegetariány a osoby 50+  

MINERÁLY - proč V ORGANICKÉ FORMĚ? 

Organické formy minerálů, tzv. mléčnany, neboli laktáty, jsou formy minerálních látek, které jsou na rozdíl od anorganických forem mnohem lépe využívány lidským organismem, jak dokládají uskutečněné studie. Pro organické minerály je charakteristická vyšší vstřebatelnost a tím i vysoká biologická využitelnost. Laktáty v Enzymin® : mléčnan vápenatý, mléčnan zinečnatý, mléčnan železnatý, mléčnan hořečnatý).

přínos minerálů pro lidské tělo 

 • CHROM (pikolinát chromitý) přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a normálnímu metabolismu makroživin.
 • SELEN přispívá k normální funkci imunitního systému, normální činnosti štítné žlázy a udržení normálního stavu vlasů a nehtů. 
 • MANGAN přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.
 • ZINEK přispívá k normální funkci imunitního systému, normálnímu metabolismu sacharidů a makroživin, udržení normálního stavu zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky, normální plodnosti a reprodukci a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.  

přínos ENZYMů 

 • Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, byť se enzymy z dužniny a šťávy ovoce bohatého na enzymy (ananas, papája a další) s úspěchem používají již od starověku. Mnoho informací o enzymech a jejich klíčovém působení v organismu naleznete např. v knize Enzymy (Stavební kameny života) autorů M. Klause a W. Michaela, 1999. 

 

Dávkování: Enzymin® je možné užívat dlouhodobě nebo po dobu výskytu obtíží. 1 - 3 tobolky po jídle zapít sklenicí vody. Max. 3 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Balení: 60 kapslí, 25,2 g, balení na 20 dní až 2 měsíce.

Upozornění: Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. 

vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR!