Formule Játra, 6,9 g, 30 kapslí

6 hodnocení
  • 1 z 2

Játra jsou klíčovým orgánem, který zajišťuje látkovou výměnu a přeměnu živin. Jejich funkce je nezastupitelná také pro správnou detoxikaci organismu. Při selhání jater dochází k hormonálním poruchám, poruchám metabolismu a srážení krve a k poruchám funkcí mozku.

Doplněk stravy Formule Játra obsahuje vyváženou kombinaci extraktu osvědčeného Ostropestřce mariánského a plodů adaptogenní rostliny Schizandry čínské doplněnou o extrakty ze zázvoru, čekanky a artyčoku s prospěšným cholinem.


  • Skladem
119 Kč
Kategorie: Štíhlá linie, detoxikace
Hmotnost: 0.006 kg
 

Nejvyšší kvalita za výhodnou cenu!  

Formule Játra s ostropestřcem a cholinem přispívá k:

  • udržení normální činnosti jater
  • normálnímu metabolismu lipidů
  • normálnímu metabolismu homocysteinu

 

Balení: 30 kapslí, 6,9 g, balení na jeden měsíc.

Dávkování:  1 kapsli denně dostatečně zapít vodou. Maximálně 1 kapsli za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: cholin, Schizandra čínská (Schizandra chinensis) - mikronizovaný plod, extrakt čekanky (Cichorium intybus), extrakt artyčoku (Cynara scolymus), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), extrakt zázvoru (Zingiber officinale), extrakt violky trojbarevné (Viola tricolor), kapsle rostlinná naturální. 

Fomule Játra je bez přidaných cukrů, bez lepku, laktózy a neobsahuje žádné aditivní látky.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné i pro diabetiky a osoby s bezlepkovou dietou. Použití v těhotenství a při kojení konzultujte vždy s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.