Akce

InThermo, 200g, 100 porcí

1 hodnocení
  • 1 z 3

Doplněk stravy InThermo v prášku, pro váš lepší den. Každý den si připravte unikátní nápoj, nejvíce ho oceníte při hubnutí. Široké uplatnění má také při sportu. V praxi výživových poradců ověřen! 

  • 710 Kč 240 Kč –34 %
  • Skladem
470 Kč
Kategorie: Štíhlá linie, detoxikace
Hmotnost: 0.2 kg
 

Dodá jedinečné biogenní látky (EGCG a mnohé další) pro podporu spalování tuků a výdej energie organismem. InThermo podpoří vaší sílu k boji s přebytečnými kilogramy. Díky unikátnímu složení má povzbuzující účinky.  Výborný také k doplnění pitného režimu při redukční dietě. 

Udělejte pro sebe maximum. Dopřejte si každý den jedinečný instantní čaj InThermo® s L-karnitinem, guaranou, zeleným čajem bohatým na EGCG a s vitamínem C.

S ověřenými účinky! Podpoří dosažené efekty, přispěje k normálnímu energetickému metabolismu.

Pro dosažení maximálních účinků požadovaných při hubnutí kombinujte s COFFE4SLIM

Balení: 100 porcí, 200 g.

Dávkování: Max. 5 porcí denně. 

Příprava: 2 g instantní směsi (2 přiložené odměrky) vsypte do sklenice, přilijte 100 – 150 ml studené nebo horké vody a dobře rozmíchejte. V důsledku použití vysoce kvalitních ovocných prášků (sušených ovocných dření) může vzniknout jemný zákal, který není na závadu nápoje.


Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány a diabetiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje přírodní zdroje kofeinu.

EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE

Zelený čaj je zdrojem mnoha cenných látek, které se významně podílejí na kvalitě života a zdraví. Nejdůležitější je však epigalokatechin galát, který je spíše známý pod zkratkou EGCG. Nejvíce je tato látka ceněna pro svoji schopnost napomáhat lepšímu odbourávání tuků. 

L-KARNITIN

Je známá aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těle. L-karnitin je důležitý při redukčních dietách a hubnutí obecně. Pomáhá výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků, pokud je L-karnitin podán před tréninkem snižuje svalové napětí a tím i riziko svalového zranění. Je významný nejen jako spalovač tuků, ale umožňuje také zvýšit fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor.

GUARANA (PAULLINIA CUPANA)

Guarana se řadí mezi nejsilnější přírodní stimulanty a je především známá pro své povzbuzující účinky. Napomáhá při redukčních dietách, zrychluje metabolismus.

VITAMÍN C PŘISPÍVÁ

- k normální činnosti nervové soustavy,  psychické činnosti a ke snížení únavy a vyčerpání
- k ochraně buněk před oxidativním stresem
- k normální činnosti imunitního systému
- k normálnímu energetickému metabolismu