Akce DÁREK

InThermo, 200g, 100 porcí + 1 porce Coffee4Slim

1 hodnocení

darek_coffee4slim

V chladných měsících roku instinktivně volíme takové nápoje, které nás nejlépe zahřejí. Výbornou volbou je instantní bylinný čaj InThermo, který díky termodynamickému efektu pomáhá podpořit spalování tuků při hubnutí. Dopřejte si ho už dnes! 

 

  • 470 Kč 34 Kč –7 %
  • Skladem
436 Kč
Kategorie: Štíhlá linie, detoxikace
Hmotnost: 0.2 kg
 

Náš tip: 

V chladných a sychravých dnech si InThermo připravte jako horký nápoj! Nejen, že si skvěle pochutnáte a krásně vás prohřeje, ale zároveň bude sloužit i pro povzbuzení vaší mysli a metabolismu.  

InThermo vám každý den dodá jedinečné biogenní látky epigalokatechingalát (EGCG) a další ze skupiny katechinů a polyfenolů, které skvěle podpoří spalování tuků a výdej energie. V boji s nadbytečnými kilogramy pomáhá rovněž proto, že vašemu tělu dodává jedinečný "spalovač tuků" L-karnitin.

InThermo si dopřejte k doplnění pitného režimu při redukční dietě, sportu, ale i třeba v případě, že většinu dne prosedíte. Rozhodně uvítáte i povzbudivé účinky doplňku stravy InThermo. 

Pro dosažení maximálních účinků požadovaných při hubnutí kombinujte s COFFE4SLIM

Balení: 100 porcí, 200 g.

Dávkování: Max. 5 porcí denně. 

Příprava: 2 g instantní směsi (2 přiložené odměrky) vsypte do sklenice, přilijte 100 – 150 ml studené nebo horké vody a dobře rozmíchejte. V důsledku použití vysoce kvalitních ovocných prášků (sušených ovocných dření) může vzniknout jemný zákal, který není na závadu nápoje.


Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány a diabetiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje přírodní zdroje kofeinu.

EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE

Zelený čaj je zdrojem mnoha cenných látek, které se významně podílejí na kvalitě života a zdraví. Nejdůležitější je však epigalokatechin galát, který je spíše známý pod zkratkou EGCG. Nejvíce je tato látka ceněna pro svoji schopnost napomáhat lepšímu odbourávání tuků. 

L-KARNITIN

Je známá aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těle. L-karnitin je důležitý při redukčních dietách a hubnutí obecně. Pomáhá výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků, pokud je L-karnitin podán před tréninkem snižuje svalové napětí a tím i riziko svalového zranění. Je významný nejen jako spalovač tuků, ale umožňuje také zvýšit fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor.

GUARANA (PAULLINIA CUPANA)

Guarana se řadí mezi nejsilnější přírodní stimulanty a je především známá pro své povzbuzující účinky. Napomáhá při redukčních dietách, zrychluje metabolismus.

VITAMÍN C PŘISPÍVÁ

- k normální činnosti nervové soustavy,  psychické činnosti a ke snížení únavy a vyčerpání
- k ochraně buněk před oxidativním stresem
- k normální činnosti imunitního systému
- k normálnímu energetickému metabolismu