InPure, 45 g, 60 tablet

4 hodnocení
  • 1 z 2

Vyzkoušejte speciální bylinnou kompozici, jedničku mezi přírodními preparáty. 

Doplněk stravy s bio detoxikační aloe vera pro vaše pevnější zdraví, maximální očistu trávicího traktu od škodlivin a podporu funkce jater při trávicích a jiných obtížích, ekzémech či oslabené imunitě.

 


  • Skladem
389 Kč
Kategorie: Štíhlá linie, detoxikace
Hmotnost: 0.045 kg
 

InPure® - prověřené složení pro vnitřní očistu těla

Ověřené složení v čele s aloe vera, která proslula svými detoxikačními schopnostmi a regulací vyprazdňování. InPure je zaměřen na hloubkovou vnitřní očistu organismu od škodlivin a napomáhá podpořit správnou funkci trávicího traktu, včetně jater a slinivky břišní. Složení je doplněno o čistící vlákninu z citrusových plodů, na játra blahodárně působící ostropestřec, chybět nesmí ani detoxikační extrakt NEOPUNTIA® 

BIO ALOE VERA

Aloe vera je popisována jako jeden z vůbec nejsilnějších čistě přírodních detoxikačních prostředků. Její účinky vycházejí ze skupiny přírodních látek obsažených v průhledném polotekutém gelu uvnitř střední části listů rostliny. Tyto látky obsažené v dužnatých listech aloe vera napomáhají při překyselení žaludku, při potížích se slinivkou břišní, při ekzémech či zvýšené hladině krevních lipidů. Využívány jsou při hojení ran a popálenin. Přestože má aloe vera vynikající účinky včetně ještě nezmíněného pozitivního vlivu na imunitu, bylo pro šíři pozitivního působení InPure na lidský organismus nezbytné aloe vera doplnit o další účinné extrakty z bylin a tím maximalizovat příznivé účinky tohoto jedinečného preparátu, nechybí čistící vláknina z citrusových plodů, ani další cenné složky: 

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

  • Játra jsou nejdůležitějším orgánem, který se stará o látkovou výměnu v těle. Játra odstraňují z krve škodlivé látky, viry, bakterie a další patogeny, starají se o metabolismus sacharidů, tuků i proteinů, produkují žluč i hormony. 
  • Ostropestřec se používá především při onemocnění nebo pro detoxikaci jater, stejně blahodárné účinky jako na játra má také na žlučník. Za pozitivní účinky ostropestřce mariánského jsou zodpovědné flavolignany souhrnně označované jako dobře známý a prospěšný silymarin.

BIO NEOPUNTIA®

Je patentovaný extrakt z opuncie, jehož účinek potvrdila monocentrická, randomizovaná, placebem-kontrolovaná, dvojitě zaslepená studie, jejímž cílem bylo zjistit účinek extraktu NeOpuntia® u žen s metabolickým syndromem. Výsledky prokázaly zlepšení parametrů krevních lipidů spojených s kardiovaskulárními riziky, díky čemuž nebyl již na konci studie diagnostikován metabolický syndrom (v 39 % ve skupině užívající NeOpuntia, versus pouze 8 % ve skupině s placebem). 

při užívání inpure - jedinečného preparátu pro vnitřní očistu - dbejte na dostatečný pitný režim! 

Balení: 60 tablet, 45 g, balení na 14 dní až 1 měsíc. 

Dávkování: 1-2 tablety denně nejlépe před jídlem zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: inulín (vláknina), plnidlo: sorbitol; extrakt z artyčoku (Cynara cardunculus), mikrokrystalická celulóza (vláknina), citrusová vláknina, extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum), extrakt z violky trojbarevné (Viola tricolor), bio NeOpuntia® (vláknina z opuncie Opuntia ficus indica), protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinný; extrakt z bio aloe vera.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vložený absorbér vlhkosti není určen k jídlu! Dbejte na dostatečný pitný režim! Užívejte nejlépe na lačno! Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.  

Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR.