InPure, 45 g, 60 tablet

7 hodnocení
  • 1 z 2

Vážení zákazníci, prodej tohoto produktu byl ukončen. Jako vhodnou alternativu vám nabízíme osvědčený pH-Optimal FORTE příp. GOLDIM Ostropestřec. Děkujeme za pochopení. 

 

Kvalitní, ověřený doplněk stravy s bio aloe vera, kterou již naši předkové využívali pro pročištění těla. Zesílené složení díky multiherbální kompozici. 

✓ Vyzkoušejte zcela výjimečnou skladbu bylinných extraktů s vlákninou v InPURE®. Vyrobeno s největší péčí v jižních Čechách. Inspirováno přírodou!

✓ Doporučujeme užívat v jednotlivých kúrách (1-3 měsíce) nebo dlouhodobě. 


  • Momentálně nedostupné
389 Kč
Kategorie: Štíhlá linie, detoxikace
Hmotnost: 0.045 kg
 

Vážení zákazníci, prodej tohoto produktu byl ukončen. Jako vhodnou alternativu vám nabízíme osvědčený pH-Optimal FORTE příp. GOLDIM Ostropestřec. Děkujeme za pochopení. 

INPURE® - PROVĚŘENÉ SLOŽENÍ s aloe vera 

Ověřené složení v čele s 3 aktivními bylinnými ingrediencemi, bio aloe vera, NEOPUNTIA® a ostropestřec mariánský. Složení je doplněno o čistící vlákninu z citrusových plodů, extrakt z cenné violky (Viola tricolor) a artyčoku (Cynara cardunculus). 

bio NEOPUNTIA® - chráněno patentem (Opuntia ficus indica) 

✓ PŘI UŽÍVÁNÍ INPURE - DBEJTE NA DOSTATEČNÝ PITNÝ REŽIM! 

Balení: 60 tablet, 45 g, balení na 14 dní až 1 měsíc. 

Dávkování: 1-2 tablety denně nejlépe před jídlem zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: inulín (vláknina), plnidlo: sorbitol; extrakt z artyčoku (Cynara cardunculus), mikrokrystalická celulóza (vláknina), citrusová vláknina, extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum), extrakt z violky trojbarevné (Viola tricolor), bio NeOpuntia® (vláknina z opuncie Opuntia ficus indica), protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinný; extrakt z bio aloe vera.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vložený absorbér vlhkosti není určen k jídlu! Dbejte na dostatečný pitný režim! Užívejte nejlépe na lačno! Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.  

VYVINUTO, VYROBENO A OVĚŘENO V ČR.