Imures, 16,8 g, 60 kapslí

1 hodnocení
  • 1 z 3

Obranný štít pro vaše tělo.

Přírodní doplněk stravy pro normální funkci imunitního systému dětí od 3 let a dospělých. Šetrný a jemný ve svém účinku, dvojí ověřený mechanismus působení. 

Poskytuje nadstandardní péči o imunitní systém, je možné užívat dlouhodobě. 


  • Skladem
470 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.016 kg
 

Imunita a resistence - klíčové pojmy pro správnou funkci organismu  

IMURES® je komplexní produkt s přírodním složením rostlinných a živočišných imunomodulátorů napomáhajících k podpoře imunity dětí i dospělých. Představuje nadstandardní péči o imunitní systém!

  • Vysoce jakostní, koncentrované bovinní kolostrum. Kolostrum je PRVNÍ mateřské mléko. Je navržené samotnou přírodou  pro zdraví a imunitu novorozenců. S kolostrem savci získávají až neuvěřitelně bohatý komplex imunostimulačních a protiinfekčních látek. Ty pomáhají tělu zvítězit v každodenním boji nad viry, bakteriemi, cizorodými látkámi a alergeny. Kolostrum je přirozeným nástrojem podporujícím odolnost organismu, i zmírnění projevů alergií dětí i dospělých. 
  • Patentově chráněná látka ResistAid® - 100 % čistý, aktivní extrakt z rostlinné říše, má klinicky potvrzené účinky na zvyšování odolnosti organismu.

 

KDY JE NUTNÉ POSÍLIT IMUNITU?

U dětí, dospívajících a dospělých, jako součást zdravého životního stylu, zejména tam, kde je zvýšené riziko oslabení imunity, vyšší míra stresu a fyzické zátěže. Velmi vhodné také u osob vyššího věku.

 

 

stit_webtrápí vás snížená odolnost vůči infekcím? 

Účinnou pomoc z PŘÍRODY hledají zejména osoby s oslabeným imunitním systémem a opakovanými virovými a bakteriálními infekcemi. Bohužel vyšší nemocnost dětí i dospělých  je v současné době velmi častá. Projevuje  se nežádoucími, opakovanými a dlouhotrvajícími nemocemi dýchacích cest - chronická rýma, opakující se kašel, záněty průdušek a další zdravotní obtíže. V současnosti bohužel přibývá také osob s alergiemi a astmatem

 

Imunita - nejmodernější poznatky o ResistAid®

Již samotný název je jednoznačně výstižný – pomoc pro naši odolnost, rezistenci. ResistAid ® je získáván výhradně z přírodních, rostlinných zdrojů. Je zpracován unikátní technologií výroby (chráněno patenty US 5756098, EP 86680).  Šetrnost zpracování vodní extrakcí zaručuje strukturální originalitu aktivních látek, které nejsou znehodnoceny žádnou přidanou chemikálií v průběhu výrobního procesu. Výsledkem je 100% čistý aktivní extrakt z modřínu ResistAid®, bohatý na imunitu stimulující látky (fenolické a arabinogalaktanové sloučeniny).

Z hlediska působení na  imunitní systém bylo zjištěno několik významných mechanismů účinku arabinogalaktanů, zejména posílení a stimulace jednotlivých buněk imunitního systému (NK buněk - natural killer cells, cytokinů, makrofágů) a klinicky zdokumentovaná, žádoucí vyšší látková odpověď na přítomnost cizích antigenů.

Antioxidandy v ResistAid® (polyfenolové flavonoidy) pomáhají zmírnit oxidační stres, který je považován za jednu z příčin snížené imunity a chronického únavového syndromu. 

Balení: 60 tobolek, 16,8 g, balení na 15 dnů až dva měsíce. 

Dávkování: 1 – 2 tobolky denně po jídle zapít sklenicí vody. Maximálně 4 tobolky denně při akutních obtížích. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Upozornění: Přípravek je vhodný pro dospělé a děti již od 3 let. Je vhodný pro dlouhodobé užívání. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku a diabetiky.Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.