Doprava zdarma

IMURES 3 pack, zvýšená výživa imunitního systému s kolostrem, 50,4 G, 3×60 KAPSLÍ

Neohodnoceno
  • 1 z 3

Imures je doplněk stravy s kolostrem pro zvýšenou výživu imunitního systému. Kolostrum obsahuje 41,2 % imunoglobulinů! Výhodná cena a garance kvality od českého výrobce. DOPRAVA ZDARMA!

✓ Přírodní doplněk stravy
✓ Jemný, ale důrazný ve svém účinku
✓ Dvojí mechanismus působení na kondici
✓ Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR
  • 1 410 Kč 20 Kč –1 %
  • Skladem
1 390 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.05 kg
 

Unikátní přírodní produkt pro zvýšenou výživu imunitního systému s kolostrem. Dále obsahuje měď a ResistAid, přírodní arabinogalaktany, které posílí a podpoří vaše tělo. Poznejte to nejlepší z přírody a pečujte o své zdraví s IMURES!

✓ Měď přispívá k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy, dále k k ochraně buněk před oxidativním stresem.

KDY JE NUTNÉ POSÍLIT IMUNITU?

Téma imunity a nezbytnost ji maximálně posílit se týká nás všech. Všichni víme, že po celý náš život je nutné mít silný a funkční imunitní systém dětí, dospívajících i dospělých. Obzvláště pak musíme myslet na naše seniory, kteří jsou z hlediska možného oslabení imunity velmi ohroženou skupinou. 

 

IMUNITA A RESISTENCE - KLÍČOVÉ POJMY PRO FUNGOVÁNÍ LIDSKÉHO TĚLA  

IMURES® doplněk stravy je komplexní produkt s přírodním složením rostlinných a živočišných imunomodulátorů napomáhajících dětem od 3 let a dospělým. Unikátní složení představuje nadstandardní péči, protože obsahuje přírodní obranné látky, takzvané arabinogalaktany a současně vysoce využitelné kolostrum. 

  • Vysoce jakostní, koncentrované bovinní kolostrum je PRVNÍ mateřské mléko. Je navržené samotnou přírodou pro zdraví a imunitu novorozených mláďat v přírodě. S kolostrem savci získávají až neuvěřitelně bohatý komplex imunostimulačních látek, které podporují lidské zdraví. Obecně se bovinní kolostrum považuje za mocný a přirozený nástroj pro odolnost těla . 
  • Patentově chráněná látka ResistAid® je 100 % čistý, aktivní extrakt přírodních látek z modřínu, který má odborně potvrzené účinky.
 

NEJMODERNĚJŠÍ POZNATKY O RESISTAID® - 100% čistý aktivní extrakt z modřínu 

Název ResistAid® můžeme vysvětlit slovy – odolnost, rezistence a pomoc. Patentovaná látka ResistAid ® je získávána výhradně z čistých přírodních, rostlinných zdrojů. ResistAid ® je nejen unikátní sám o sobě, ale navíc je i zpracován unikátní technologií výroby, která je chráněna patenty US 5756098 a EP 86680. Naprostá šetrnost zpracování vodní extrakcí zaručuje strukturální originalitu aktivních látek, které nejsou znehodnoceny žádnou přidanou chemikálií v průběhu výrobního procesu. Výsledkem je 100% čistý aktivní extrakt z modřínu, bohatý na cenné fenolické a arabinogalaktanové sloučeniny se stimulačním účinkem.

Balení: 3×60 tobolek. 

Dávkování: 1 – 2 tobolky denně po jídle zapít sklenicí vody. Maximálně 4 tobolky denně při akutních obtížích. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Upozornění: Přípravek je vhodný pro dospělé a děti již od 3 let. Je vhodný pro dlouhodobé užívání. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku a diabetiky. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.