GOLDIM Vitamín C, 30 tablet

Neohodnoceno
  • 1 z 3
 
✓ Ke dni 18.5. jsme našim zákazníkům rozdali 1000 balení Vitamín C! 
 
✓ Ode dne 18.5. jsme distribuci tohoto dárku ukončili. 
 
✓ Protože vaše zdraví a spokojenost jsou pro nás důležité, rozdáváme dárky k nákupům i nadále (informace naleznete v souhrnu vaší objednávky)
 

Tímto vitamínovým dárkem jsme také my v GOLDIMu chtěli přispět k boji s neviditelným nepřítelem. Jsme v tom s vámi! 

NELZE OBJEDNAT! TENTO PRODUKT JSTE OD NÁS OBDRŽELI ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE AŽ DO 18.5.020


  • Momentálně nedostupné
49 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.01 kg
 

Vývojáři v GOLDIMu přemýšleli, jak rychle a efektivně posílit výživu imunitního systému. Během několika dní naplánovali a vyrobili vitamínový doplněk stravy, který jsme až do dne 18.5. 020 zdarma přidávali ke každé objednávce.

Je to nedávno, kdy se celý svět nečekaně ocitl ve válce. Celý svět se nečekaně ocitl ve válce. Ve  válce proti nevyzpytatelnému a zatím neznámému nepříteli. Na této absurdní situaci je pozitivní to, že se zvedla obrovská vlna obdivuhodného „lidství“ a každý, kdo má možnosti, schopnosti či prostředky pomoci, neváhá a přispívá svým dílem solidarity. Je samozřejmé, že i my z GOLDIMu jsme se okamžitě sešikovali a přidáváme se k armádě bojovníků.

Přicházíme s GOLDIM Vitamínem C, který vám po dobu 30 dnů pokryje 100 % denní referenční hodnoty jeho příjmu. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Velikost balení: 30 tablet, 10,5 g 

Doporučené dávkování: 1 tabletu 1× denně dostatečně zapít vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení 1 tablety: maltodextrin, kyselina L-askorbová (vitamín C 80 mg – 100 % denní referenční hodnoty příjmu), zahušťovadlo: sorbitol; protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let.  Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %.

Minimální trvanlivost do: 30.9.2020