NAŠE MLÉKO MULTIPACK - NAŠE MLÉKO 2, 2×750 g, NAŠE MLÉKO 3, 2×750 g

4 hodnocení

Batolecí (pokračovací) mléčná výživa z bílkovin kozího mléka v prášku. MULTIPACK balení obsahuje:

2x NAŠE MLÉKO 2, 6-12 m, 2x 750 g

2x NAŠE MLÉKO 3, 1-3 roky, 2x 750 g 


CHUTNÉ A SNADNO STRAVITELNÉ
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
S NÍZKÝM OBSAHEM ALERGIZUJÍCÍ BÍLKOVINY Alfa s1 kaseinu

  • 2 228 Kč 229 Kč –10 %
  • Skladem
1 999 Kč
Kategorie: Naše mléko
Hmotnost: 3 kg
 

NAŠE MLÉKO 2 se vyrábí z vysoce kvalitního plnotučného kozího mléka, které je přirozeným zdrojem nukleotidů a fruktooligosacharidů (FOS) nezbytných pro správný růst a vývoj vašeho dítěte. Obsahuje všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, nepostradatelné pro správný vývoj mozku a očí miminka.

Upozornění: NAŠE MLÉKO 2 může být podáváno kojencům od 6 měsíců věku, jako součást vyvážené, smíšené stravy a nemá být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života dítěte. 

Obsah balení: 2x 750 g

Složení: plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátkové proteiny kozího mléka, řepkový olej, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, inositol, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin -L-tartrát, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát,  fylochinon, jodid sodný, seleničitan sodný.

 

NAŠE MLÉKO 3 Vaše děťátko si zaslouží tu nejlepší péči! Proto jsme pro ně vyvinuli novou generaci pokračovacích kojeneckých mlék nadstandardní kvality založené na bázi zdravého kozího mléka. S mlékem Naše mléko 3 dodáte dítěti ve věku od 12 měsíců do 3 let vše potřebné v optimálních poměrech, pro správný vývoj a růst. Optimalizujete tak množství přijímaných vitamínů, minerálů a stopových prvků, ale také nukleotidů, fruktooligosacharidů a nenasycených mastných kyselin (omega-3 a omega-6), které se přirozeně vyskytují v kozím mléce a jsou pro zdraví mimořádně přínosné. Dopřejte svým dětem kvalitu až do tří let věku! 

Upozornění: Naše mléko 3 je vhodné pro výživu dětí starších dvanácti měsíců až 3 let věku. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Obsah balení: 2x 750 g

Složení: plnotučné kozí mléko, maltodextrin, kozí laktózasyrovátkové proteiny kozího mléka, řepkový olej, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný.

VYROBENO V ČR. PATENTOVÁNO.