Porce NAŠE MLÉKO 1, 0 - 6 m, 15g

16 hodnocení
 • 1 z 3

Chcete vyzkoušet NAŠE MLÉKO a pak se rozhodnout pro celé balení? Právě pro vás jsme připravili jednoporcové balení. Balení je vhodné i na cesty. 

Počáteční mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku pro děti od 0 do 6 měsíců. CHUTNÉ A SNADNO STRAVITELNÉ. S NÍZKÝM OBSAHEM ALERGIZUJÍCÍ BÍLKOVINY αs1 kaseinu. Vhodné jako jediný zdroj výživy pro miminka od narození do doby zavedení vhodných příkrmů.


 • Skladem
20 Kč
Kategorie: Naše mléko
Hmotnost: 0.015 kg
 

NAŠE MLÉKO 1 se vyrábí z vysoce kvalitního plnotučného kozího mléka, které je doplněné o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny nebo nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS), pro správný růst a vývoj vašeho miminka.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KOZÍM MLÉKU 

 • Kozí mléko je nejblíže mléku mateřskému
 • Jemné a lépe stravitelné než kravské mléko
 • Vhodné i pro citlivé bříško vašeho miminka
 • Nízká alergenní zátěž   

NAŠE MLÉKO® OBSAHUJE VŠE NEZBYTNÉ PRO SPRÁVNÝ RŮST A VÝVOJ MIMINKA

 •  s vitamíny A, C, D, které přispívají k normální funkci imunitního systému
 • s ideálním poměrem NEMK* pro vývoj mozku, očí, nervové soustavy
 • nízký obsah alergizující bílkoviny alfa S1-kaseinu.
 • NEOBSAHUJE KRAVSKÉ MLÉKO. GARANTOVÁNO!
 • Neobsahuje palmový olej 

 

Zpracováno za nejpřísnějších hygienických a technologických podmínek. Čistota chovu a jedinečná metoda zpracování znamená příjemnou chuť a vůniRespektuje nejpřísnější požadavky pediatrů a odborných lékařských společností na výživu kojenců a malých dětí stanovené ESPGHAN (Evropská společnost pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu) a EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). 

CO MOŽNÁ NEVÍTE O KOZÍM MLÉKU A JEHO PŘÍNOSU PRO VAŠE MIMINKO: 

*NEMK Nenasycené mastné kyseliny

(omega-3, omega-6) 

 
 

přirozeně se vyskytují v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy.Naše mléko® obsahuje unikátní přírodní zdroj, plnotučné kozí mléko, vhodně doplněné o nejkvalitnější rostlinné oleje tak, aby se svým složením a vyváženým poměrem omega-3 a omega-6 co nejvíce blížilo mateřskému mléku.  

 

 Nukleotidy
   
 

sehrávají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů, důležité jsou pro celkový růst, vývoj mozku a imunitního systému. Nezbytné jsou pro optimální funkci trávicího systému.Kozí mléko obsahuje přibližně 5x více nukleotidů než mléko kravské. Obsahem přirozených nukleotidů se blíží mléku mateřskému, které je pro dítě jejich bohatým zdrojem.

 

Fruktooligosacharidy

(zkráceně FOS)       

Kozí mléko je na rozdíl od mléka kravského bohatším přirozeným zdrojemFOS. Tyto mimořádně důležité látky stimulují růst zdravé střevní mikroflóry a jsou zodpovědné za obranyschopnost.Díky využití kozího mléka se tak Naše mléko® více blíží mateřskému mléku, které je pro dítě vůbec nejlepším zdrojem FOS.

 

   
   

 

Složení (obsahové látky): 

Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacín, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová). Minerální látky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík. Další nezbytné látky pro zdraví vašeho miminka: Taurin, inositol, cholin, L-karnitin, nukleotidy, omega-3 a omega-6 NEMK*.

 

Složení (uvedeno dle legislativních požadavků): 

plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, řepkový olej, syrovátkové proteiny kozího mléka, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, inositol, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin,  mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin -L-tartrát, cholekalciferol, retinylpalmitát, síran měďnatý, fylochinon,  jodid sodný, seleničitan sodný.

 

Obsah balení: 15 g

 

Barva: 

barva Našeho mléka 1 se může pohybovat od nažloutlé po jemně narůžovělou, což souvisí s přirozeným barevným odstínem použitých surovin. 

 

Důležité upozornění: 

Nejlepší stravou pro miminko je mateřské mléko. Náhradní kojenecká výživa se podává v případě, pokud kojení není z nějakého důvodu možné. NAŠE MLÉKO® 1 může být podáváno kojencům od narození do 6 měsíců věku jako jediný zdroj výživy do doby zavedení prvních příkrmů. Pokud uvažujete o podávání NAŠEHO MLÉKA® svému miminku, nejprve konzultujte tento krok s ošetřujícím lékařem!  

Jak miminku připravit Naše mléko (kojenecké kozí mléko)