MyKETO Proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany, 1 porce

Neohodnoceno
  • 1 z 3

 

Vynikající a vyvážená proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany, která se skvěle hodí pro vaše zdravé snídaně o Vánocích. Navíc dodá cenné beta-glukany pro vaši kondici a vitalitu. Skvělá je při hubnutí i pro obohacení vašeho jídelníčku o proteiny.  ,

Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR. 


  • Skladem
65 Kč
Kategorie: Vánoční zboží
Hmotnost: 0.04 kg
 

Lahodná a zdravá snídaně MyKETO Proteinová kaše skořicová s jablky je výborným tipem pro váš zdravý den, rychlé hubnutí i vitalitu. Kaše je bohatá na proteiny a vlákninu, skvěle se hodí do nízkosacharidového jídelníčku při proteinové dietě, keto dietě i low carb stravování. Tato proteinová kaše vám navíc dodá velmi důležité beta-glukany. Obohaťte svůj jídelníček o zdravé, posilující látky a hubněte rychle a efektivně s proteinovou keto dietou MyKETO!

Beta-glukany u ketogenní diety

Beta-glukany jsou látky s mnoha příznivými účinky na lidský organismus. Ani u keto diety na ně nesmíme zapomínat! Proto MyKETO proteinová kaše s příchutí jablko-skořice obsahuje cenné beta-glukany a vhodně tak doplňuje váš jídelníček. Za klíčový přínos beta-glukanů odborníci jednoznačně považují jejich imunomodulační vlastnosti, působí tedy v oblasti lidské obranyschopnosti a prospívají tak našemu zdraví. Zdrojem beta-glukanů v proteinové kaši MyKETO je vysoce jakostní ovesná vláknina. Současně obsahuje celý komplex zdraví prospěšných přírodních látek, včetně proteinů, polysacharidů, vitamínů a minerálů. Jedině díky této komplexnosti je výborně zajištěna stravitelnost a využitelnost beta-glukanů, na rozdíl od některých jiných, běžně používaných zdrojů. 

Návod k použití:

Obsah sáčku nasypte do misky, zalijte 110 - 130 ml vroucí vody a dobře promíchej­te. Nechte 2 - 4 minuty bobtnat, až je teplota kaše vhodná ke konzumaci. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvan­livost produktu.

Upozornění:

Proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany, se sladidlem, v prášku. Sypká směs pro přípravu kaše s vysokým obsahem bílkovin, s vi­tamíny a minerálními látkami. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace protei­nových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stra­vy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli bys­te se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1- 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné.

Alergeny: laktóza, lepek