Tip

MyKETO Vánoční balíček Low Carb jídel a nápojů, 740g + 1× porce Proteinová kaše s příchutí jablko-skořice ZDARMA

Kdy jindy mlsat bez výčitek než o Vánocích? Udržte si váhu bez obtíží s MyKETO Vánočním balíčkem určeným pro vás i vaše blízké. Oceníte v rámci zdravé výživy, při proteinové, keto dietě i low carb stravování.

Vánoční balíček vás potěší unikátním složením, výtečnou chutí a vůní i skvělými dárky navíc zdarma!  

Limitovaná vánoční edice.

  • 1 103 Kč 65 Kč –6 %
  • Skladem
1 038 Kč
Kategorie: Vánoční zboží
Hmotnost: 0.74 kg
 

Užijte si kouzelnou vánoční atmosféru a ty nejkrásnější Vánoce s našimi low carb dobrotami prakticky sestavenými do Vánočního balíčku. S MyKETO vždy mlsáte chytře, bez přidaných cukrů a zbytečných prázdných kalorií. Navíc od nás obdržíte 1 porci Proteinové kaše jablko-skořice zdarma a slevový kupon na příští nákup! 

Co MyKETO Vánoční balíček obsahuje?  

KAŠE

MyKETO Perníčková kaše nízkosacharidová (LOW CARB) a MCT OLEJI, 5 porcí

S touto kaší si skvěle zamlsáte, současně doplníte proteiny, vitamíny, minerály, vlákninu a MCT "zdravé tuky". Velmi komplexní složení této kaše působí celkově dobře na zdravotní kondici, necítíte se unavení či přejedení, naopak pociťujete energii a vitalitu. S nízkým obsahem cukrů. S vysokým obsahem proteinů a vlákniny. Ochutnejte už dnes! 

 Krabicka_MyKETO_vanocni_pernickova_kase2 295 Kč

KOKTEJL

MyKETO Proteinový koktejl s příchutí vaječného likéru, 5 porcí

Jedna z dobrot, kterou rozhodně musíte o Vánocích ochutnat :) Překvapí vás krémovou texturou a lahodnou chutí luxusního vaječného likéru. Tento produkt z limitované edice utéct si rozhodně nenechte utéct. Pochutnejte si už dnes! 

 

 Krabicka_MyKETO_koktejl2 295 Kč 

"PUNČ"

MyKETO Vánoční nápoj s příchutí punč 120 g, 40 porcí

Mezi naše speciality jednoznačně patří MyKETO Vánoční "punč", který vás osloví lahodnou, krémovou chutí a úžasnou "rumovou" vůní. Doplní vlákninu a pohlídá příjem prázdných kalorií.

 Napoj_punc2 199 Kč

PERNÍČKY

MyKETO Vánoční perníčky s MCT OLEJI 220g

Také si nedovedete představit Vánoce bez vánočního cukroví? Pochutnat si na svátečním pečivu určitě lze i v případě, že nechcete přibírat na váze. Stačí vsadit na tyto vánoční perníčky, které jsou zcela bez přidaných cukrů a bez lepku. Pochutnejte si na vynikajícím složení perníčků z mandlové mouky a MCT "zdravých tuků" z kokosu. Zavoní vám pod nos prvotřídním kakaem a luxusním perníkovým kořením!

 Krabicka_MyKETO_vanocni_pernicky2 249 Kč 

KAŠE 

MyKETO Proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany, 1 porce

Vynikající a vyvážená proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany, která se skvěle hodí pro vaše zdravé snídaně o Vánocích. Proteiny oceníte při hubnutí i pro obohacení jídelníčku.

 kase_s_miskou        NAVÍC ZDARMA! 

 

Vyvinuto a vyrobeno v ČR.