KOZÍ KAŠE RÝŽOVÁ MULTIPACK, 3×225g

30 hodnocení
 • 1 z 3

KK_ryzova

Vhodná pro kojence  od ukončeného 4. měsíce, jako úplně první mléčný příkrm při zavádění smíšené stravy, když už mateřské mléko nestačí pokrýt energetickou potřebu dítěte, a dále i při bezlepkové dietě starších dětí a dospělých.

 • 354 Kč 47 Kč –13 %
 • Skladem
307 Kč
Kategorie: Kozí kaše
Hmotnost: 0.675 kg
 

Výhodné balení - 3 pack lahodné a zdravé Kozí kaše Rýžové. Nová generace kaší pro děti a miminka, od ukončeného 4. měsíce věku.  

 

Kozí kaše svým složením plně odpovídají nejnovějším vědeckým poznatkům. Složení je kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Vyzkoušejte jako lahodný a vyvážený pokrm, např. snídani. Kaše skvěle zasytí, a pokud je podáváte večer, výborně podpoří klidný spánek kojenců a malých dětí. Dochutit lze dle vaší fantazie na mnoho způsobů a dle věku dítěte.  

HLAVNÍ PŘEDNOSTI KOZÍ KAŠE, KTERÉ OPRAVDU OCENÍTE! 

 • první kaše s kozím mlékem na trhu
 • vhodné jako první dětské příkrmy a následně kdykoli vašemu děťátku chcete podat zdravý příkrm
 • velmi lehce stravitelné, proto tyto kaše můžete bez obav podávat i před spaním
 • bez kravského mléka - garantováno
 • bez palmového oleje 

 

CO VŠE KOZÍ KAŠE OBSAHUJÍ? 

 • kojenecké kozí mléko plnotučné
 • kvalitní cereálie 
 • vybrané druhy ovoce

 

KOZÍ KAŠE OBSAHUJÍ VITAMÍNY A MINERÁLY DŮLEŽITÉ PRO VAŠE DĚŤÁTKO: 

✓ Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému dětí

✓ Vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí

✓ Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí

✓ Jód přispívá k normálnímu růstu dětí

 

Složení: 

instantní rýžová mouka/instantná rýžová múka 55 %, mléčná složka/, mliečna složka 45 % (plnotučné kozí mléko/kozie mlieko, syrovátka/srvátka, syrovátkové proteiny kozího mléka/srvátkové protíny kozieho mlieka, řepkový/repkový olej, slunečnicový/slnečnicový olej, vitamíny: kyselina L-askorbová, nikotinamid/nikotínamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát/ D-pantotenát vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin/ riboflavín, thiamin/tiamín-mononitrát, kyselina listová, D-biotin/ D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín, cholekalciferol, retinyl--palmitát, minerální/minerálne látky: mléčnan/mliečnan vápenatý, mléčnan/mliečnan železnatý, mléčnan zinečnatý/mliečnan zinočnatý, jodid sodný).

 

Obsah balení: 3×225 g

 

Upozornění:

Před každou přípravou Kozí kaše nechte kojeneckou vodu přejít varem. Odměřte převařenou vodu (50°C), nalijte do vhodné nádoby a přidávejte instantní směs (potřebné množství vody) a instantní směsi dle tabulky dávkování (viz etiketa).

Pro zdraví vašeho miminka je důležité, abyste přesně dodržovali návod k přípravě a dávkování (viz obal). Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko. Kaši podávejte lžičkou a připravujte ji vždy čerstvou pro každé krmení. Otevřený sáček po každém použití vždy dobře uzavřete, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25 °C (ne v chladničce), po otevření spotřebujte během 2 týdnů. Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě.

Vyrobeno v ČR. Patentováno.

Jak připravit Kozí kaši rýžovou se zeleninou