KOZÍ KAŠE RÝŽOVÁ MULTIPACK, 3×225g

12 hodnocení

KK_ryzova

Vhodná pro kojence  od ukončeného 4. měsíce, jako úplně první mléčný příkrm při zavádění smíšené stravy, když už mateřské mléko nestačí pokrýt energetickou potřebu dítěte, a dále i při bezlepkové dietě starších dětí a dospělých.

  • 354 Kč 47 Kč –13 %
  • Skladem
307 Kč
Kategorie: Kozí kaše
Hmotnost: 0.675 kg
 

Výhodné balení - 3 pack lahodné a zdravé Kozí kaše Rýžové. Nová generace naturálních kaší pro děti a miminka, od ukončeného 4. měsíce věku.  

Lahodná a zdravá Kozí kaše Rýžová: 

  • bez lepku  
  • s vysokým obsahem vápníku, železa, jódu, vitamínů A, E, C, D a všech vitamínů skupiny B
  • zdroj proteinů, fosforu a draslíku
  • neobsahuje palmový olej
  • neobsahuje kravské mléko - garantováno
  • bez syntetických barviv, aromat a konzervačních látek
  • složení kladně posouzeno Českou pediatrickou společností

 

Složení: 

instantní rýžová mouka/instantná rýžová múka 55 %, mléčná složka/, mliečna složka 45 % (plnotučné kozí mléko/kozie mlieko, syrovátka/srvátka, syrovátkové proteiny kozího mléka/srvátkové protíny kozieho mlieka, řepkový/repkový olej, slunečnicový/slnečnicový olej, vitamíny: kyselina L-askorbová, nikotinamid/nikotínamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát/ D-pantotenát vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin/ riboflavín, thiamin/tiamín-mononitrát, kyselina listová, D-biotin/ D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín, cholekalciferol, retinyl--palmitát, minerální/minerálne látky: mléčnan/mliečnan vápenatý, mléčnan/mliečnan železnatý, mléčnan zinečnatý/mliečnan zinočnatý, jodid sodný).

 

Obsah balení: 3×225 g

 

Upozornění:

Před každou přípravou Kozí kaše nechte kojeneckou vodu přejít varem. Odměřte převařenou vodu (90 - 100°C), nalijte do vhodné nádoby a přidávejte instantní směs (potřebné množství vody) a instantní směsi dle tabulky dávkování (viz etiketa).

Pro zdraví vašeho miminka je důležité, abyste přesně dodržovali návod k přípravě a dávkování (viz obal). Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko. Kaši podávejte lžičkou a připravujte ji vždy čerstvou pro každé krmení. Otevřený sáček po každém použití vždy dobře uzavřete, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25 °C (ne v chladničce), po otevření spotřebujte během 2 týdnů. Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě.

Vyrobeno v ČR. Patentováno.

Jak připravit Kozí kaši rýžovou se zeleninou