Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

NAŠE MLÉKO® 1 ➤ prémiová počáteční kojenecká výživa z kvalitního plnotučného kozího mléka, která obsahuje všechny nezbytné vitamíny, minerály a další důležité složky pro výživu vašeho miminka. Pro kojence od 0-6 měsíců. Obsah balení: 525 gramů.
Při srovnání s konkurencí vždy doporučujeme porovnat si cenu za 100 g kojeneckého kozího mléka.

Můžeme doručit do:
26.9.2023
Skladem (>10 ks)
Kód: 2639
Značka: GOLDIM
409 Kč / ks
Kategorie: Kojenecké kozí mléko
Hmotnost: 0.525 kg

Prémiové počáteční kojenecké mléko NAŠE MLÉKO®1 pro děti od 0 do 6 měsíců z plnotučného kozího mléka nejvyšší kvality, vyrobené s láskou v jižních Čechách. Neobsahuje palmový olej, GMO suroviny, ani klasický řepný nebo třtinový cukr. NAŠE MLÉKO® 1 je doplněné o cholin a zdroj omega-3 mastných kyselin DHA a EPA, které přispívají ke správnému vývoji mozku a nervové soustavy. Vhodné jako jediný zdroj výživy pro miminka od narození do doby zavedení vhodných příkrmů. Kozí kaše Rýžovou nebo Kukuřično-rýžovou a Zeleninový příkrm doporučujeme jako první mléčný příkrm pro vaše miminko od 4.-5. měsíce života. 

Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

NAŠE MLÉKO 1

 • Bez bílkovin kravského mléka
 • Minimum alergenu αs1-kaseinu
 • Blíže mléku mateřskému
 • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů
 • Bez GMO a palmového oleje
 • Kvalitní jihočeská výroba

Některé z předností kozího kojeneckého mléka NAŠE MLÉKO 1

 • 100% bez kravského mléka - Počáteční NAŠE MLÉKO® 1 vyrábíme z kvalitního plnotučného kozího mléka s garancí, že neobsahuje žádnou složku kravského původu.
 • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška  - kozí mléko se v žaludku sráží do velmi jemných vloček. Vzniká tak měkčí trávenina, která snáze prochází trávicím traktem a nevede k zácpě či kolikám. Malé tukové částice se podobají uspořádáním jako v mateřském mléce a také příznivě ovlivňují stravitelnost kozího mléka.
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů - kozí mléko obsahuje 5-10x vyšší množství nukleotidů a až 8x více oligosacharidů, než kravské mléko. Kozí mléko je výborným, přirozeným zdrojem těchto látek podporujících obranyschopnost organismu.
 • Nízký alergenní potenciál kozího mléka vychází z nízkého zastoupení hlavních alergenů alfa-s1 kaseinu a β-laktoglobulinu, které jsou ve větší míře zastoupeny v kravském mléku a mohou vést u citlivých dětí k ABKM (alergii na bílkovinu kravského mléka).
 • Bílkoviny - bílkovinný profil kozího mléka je podobný bílkovinám mateřského mléka, takže způsob i rychlost jejich trávení jsou u obou mlék obdobná.
 • Tuky - tuk v kozím mléce je lépe stravitelný, malé tukové kapénky jsou jak svojí velikostí, tak svým rozmístěním podobné tuku mateřského mléka.
 • Kozí mléko je bohaté na vysoce vstřebatelné, využitelné minerály - vápník, draslík, hořčík a fosfor. Čtěte dál a zjistěte více v přehledném článku VŠE O KOZÍM MLÉKU

100%

Bez kravských surovin

100%

Bez palmového oleje a GMO

100%

Prémiová česká výroba

Důležité látky obsažené v prémiové kojenecké výživě NAŠE MLÉKO 1

Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacin, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová).

Minerální látky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík.

Další nezbytné látky pro zdravý vývoj vašeho miminka v Našem mléku 1:

 • omega-3 kyseliny: (DHA - dokosahexaenová kyselina a EPA - eikosapentaenová kyselina)
 • omega-6 kyseliny: (ARA- kyselina arachidonová a esenciální nenasycené mastné kyseliny - NEMK)
 • inositol
 • cholin
 • L-karnitin
 • taurin
 •  GOS (přirozeně se vyskytující) a nukleotidy (přirozeně se vyskytující i fortifikované)
Kozí kaše pro kojence rýžová první příkrm od 4 měsíce

Co je to A2 mléko a jaké jsou jeho výhody? 

Mléko obsahuje mnoho různých druhů bílkovin včetně tzv. kaseinů. Nejznámější a nejběžnější jsou beta-kaseiny A1 a A2. První z nich (A1) je zodpovědný za časté alergické reakce na mléčnou bílkovinu, hůře se tráví, sráží se do špatně stravitelné tráveniny a dlouho prochází trávicím traktem. Tento stav může být zodpovědný za bolesti bříška, zácpy nebo koliky. Kravské mléko obsahuje beta-kasein A1 ve větším množství, zatímco kozí, ale také mateřské mléko, obsahují pouze beta-kasein A2. Proto se kozí mléko svým složením více blíží mateřskému mléku a právem se může pyšnit vyznačením nižší alergenní zátěže.

Složení dle legislativních požadavků:

Plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátka, řepkový olej, slunečnicový olej, syrovátkové proteiny kozího mlékarybí olej, Orafti®Synergy1 (inulín, oligofruktóza), emulgátor: řepkový lecitin, cholin, inositol, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan železnatý, mléčnan zinečnatý, L-karnitin-L-tartrát, cholekalciferol, retinyl-palmitát, síran měďnatý, fylochinon, jodid sodný, síran manganatý, seleničitan sodný. Obsah balení: 525 gramů 

Věk kojence
Denní dávka
(orientační počet porcí)
Množství
připravené výživy
Množství převařené vody na porci
Počet zarovnaných odměrek na porci
0–2 týdny
6
100 ml
90 ml
2
3–8 týdnů
5–6
150 ml
135 ml
3
2–4 měsíce
5
200 ml
180 ml
4
5–6 měsíců
5
250 ml
225 ml
5


Doporučená denní dávka připravené výživy je orientační. Přihlížejte k individuálním potřebám vašeho děťátka a doporučení dětského lékaře nebo odborníka z oblasti dětské výživy.

⚠️ Důležité upozornění: Nejlepší stravou pro vaše miminko je mateřské mléko. Náhradní kojenecká výživa se podává v případě, pokud kojení není z nějakého důvodu možné. NAŠE MLÉKO 1® může být podáváno kojencům od narození do 6 měsíců věku jako jediný zdroj výživy do doby zavedení prvních příkrmů. Pokud uvažujete o podávání NAŠEHO MLÉKA® svému miminku, nejprve konzultujte tento krok s ošetřujícím lékařem! Obsahuje DHA, jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu. 

Recenze zákazníků z Heureky po zakoupení produktu:

Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
„Zatím asi brzo na rozsáhlé hodnocení. Dítě je spokojené. Jen mi připadá, že toho pije méně než dříve (kravské). Jediná drobnost je velikost odměry, je hrozně široká (velký průměr) a do lahve se blbě sype (mám dvě a obě mají malý otvor na odměrku)” 

Ověřený zákazník

17. června 2022
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
"Pro ty, co se teprve rozhodují musím jen vřele doporučit vyzkoušet. Pro děti s problémy se zažíváním může být toto mléko v podstatě zázračnou volbou (to píši z vlastní zkušenosti a dokonce i zkušenosti příbuzné) Malinká je spokojena, včetně jejího bříška a to je hlavní. Dále jako příjemný bonus je, že tímto podpořím i českou výrobu.."

Tomáš

24. března 2022
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
"Kvalitní kojenecké mléko kozí mléko je stravitelnější pro dítě - znatelný rozdíl český produkt Pokud má miminko problémy s trávením doporučuji co nejrychleji vyzkoušet toto kozí mléko :) u nás byl rozdíl znát téměř hned."

Ověřený zákazník

15. února 2022
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Vyrobeno s láskou v ČR

Již přes 30 let věříme v sílu přírodních surovin a proto je využíváme pro výrobu skutečně poctivých a zdraví prospěšných výrobků.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Doručení i do 24 hodin

V pracovní dny při objednaní do 10:30 doručení již následující pracovní den. 24 hodinová expedice neplatí během svátků a dnů pracovního pokoje.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Výhodné multipacky

Milujete naše produkty? Objevte i naše multipacky a výhodná balení. V multipacích se slevou naleznete téměř vše od kaší, čajů až po doplňky stravy.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Jsme tu pro vás

Máte dotaz nebo se potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat mailem, telefonicky nebo pomocí chat boxu, který naleznete v pravém dolním rohu.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
Kojenecké kozí mléko
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
Kozí kaše a příkrmy
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
Dětské BIO čaje BABIO

Zdroje a zajímavé odkazy:

Jasinska B.: The comparison of pepsin and trypsin action on goat, cow, mare and human caseins. Rocz. Akad. Med. Bialymst. 1995; 40: 486–493
Slíva J.: Kozí mléko verrus zácpa a alergie u dětí, Pediatrie pro praxi, 2012, 13

Attaie R, Richter RL. Size distribution of fat globules in goat milk. J. Dairy Sci. 2000; 83: 940–944.

Tomotake H, Okuyama R, Katagiri M, et al. Comparison between Holstein cow‘s milk and Japanese-Saanen goat‘s milk in fatty acid composition, lipid digestibility and protein profile. Biosci. Biotechnol. Biochem 2006; 70: 2771–2774

Maathuis A., et. al.: Protein Digestion and Quality of Goat and Cow Milk Infant Formula and Human Milk Under Simulated Infant Conditions. J Pediatr Gastroenterol Nutr. 2017 Dec;65(6):661-666. doi: 10.1097/MPG.0000000000001740.

Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Bez GMO

protože přírodní je nejlepší
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Bez palmového oleje

a všeho, co ve výživě nemá být
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Kvalitní kozí mléko

bez kravského mléka, jen 100% kozí
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Prémiová výroba

s láskou k nejmenším již přes 20 let
 

Jak miminku připravit Naše mléko (kojenecké kozí mléko)

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
124x
4
174x
3
1x
2
1x
1
0x
5
Avatar autora | 7.9.2023
vysoka kvalita, spokojene brisko meho miminka, dekuji
5
Avatar autora | 21.8.2023
+ Dítěti chutná.
- Nic

5
Avatar autora | 20.8.2023
+ vyborny produkt, mlecko chutna

5
S Avatar autora | 15.8.2023
Narodil se mi těžce nedonošený syn, který měl původně předepsaný nutrilon nenatal. Po něm měl koliky, zvracel, nemohl se sám vyprázdnit, často plakal. Proto když jsme dostali konečně svolení přejít na jakékoliv jiné mléko, zkusila jsem dle různých recenzí Naše mléko. Syn je po něm konečně spokojený. Moc mu chutná, nezvraci, netrápí ho bříško a konečně začal kadit sám. Jiné mléko už nekoupím.
5
Avatar autora | 15.8.2023
+ Nezpůsobuje koliky
+ Syn po něm konečně přestal zvracet
+ Kvalita výrobku
+ Cena oproti jiným značkám
- Nevím

S tímto mlékem jsme opravdu spokojení. Syn měl po nutrilonu koliky, záchvaty pláče, nemohl se vyprázdnit, hodně zvracel, takže měl kvůli tomu i častěji hlad. Díky kozimu mléku Naše mléko je syn konečně spokojený. Nebolí ho břicho, nepláče, neblije, sám se vyprázdní. Jsme spokojení i s cenou, jelikož ostatní značky vychází v průměru na 100g výrobku o něco dráž a přitom jejich složení není vůbec dobré.
5
Avatar autora | 13.8.2023
+ Mlíčko chutnalo. Chlapeček je klidnější, méňe trápí prdíky.
- nic

5
Avatar autora | 7.8.2023
Chuťově výborné mléko. Na rozdíl od jiných kojeneckých mlék různých značek, které jsou více či méně chuťově odporné, je toto mléko opravdu lahodné a nemám žádný problém s tím jej po dceři dopít, pokud nevypije celou dávku. Navíc nikdy neměla potíže s bolestí bříška, takže je zřejmě i výborné na trávení. S tímto mlékem jsme nadmíru spokojeni a jiné bychom nekoupili.
5
Avatar autora | 18.6.2023
Výborné na bolestivá bříška a prdíky.
5
Avatar autora | 26.5.2023
Pomohlo nám hrozně na prdíky a bolesti bříška. O 90% -máme klid. Vřele doporučuji
4
Avatar autora | 17.6.2022
Zatím asi brzo na rozsáhlé hodnocení. Dítě je spokojené. Jen mi připadá, že toho pije méně než dříve (kravské). Jediná drobnost je velikost odměry, je hrozně široká (velký průměr) a do lahve se blbě sype (mám dvě a obě mají malý otvor na odměrku)...
5
Avatar autora | 24.3.2022
+ cena
+ kvalita
+ český výrobek

Pro ty, co se teprve rozhodují musím jen vřele doporučit vyzkoušet. Pro děti s problémy se zažíváním může být toto mléko v podstatě zázračnou volbou (to píši z vlastní zkušenosti a dokonce i zkušenosti příbuzné) Malinká je spokojena, včetně jejího bříška a to je hlavní. Dále jako příjemný bonus je, že tímto podpořím i českou výrobu.
5
Avatar autora | 15.2.2022
+ kvalitní kojenecké mléko
+ kozí mléko je stravitelnější pro dítě - znatelný rozdíl
+ český produkt
- balení (nicméně z hlediska výrobních nákladů a přepravy je určitě výhodné), je vhodné přesypat do uzavíratelné nádoby

Pokud má miminko problémy s trávením doporučuji co nejrychleji vyzkoušet toto kozí mléko :) u nás byl rozdíl znát téměř hned.
5
Avatar autora | 10.8.2021
+ Konečně snad mlíčko, po kterém nejsou problémy...

5
Avatar autora | 18.7.2021
Určitě doporučuji, pokud má váš potomek potíže se zažíváním. Dobrá volba.
5
Avatar autora | 8.6.2021
+ Konečně mleko, které našemu synovi vyhovuje . Nema bolesti bříška a z uplakaneho miminka máme doma smíška.
+ Za nás to byla volba, která se vyplatila ačkoliv je dražší než produkty z kravského mléka ( beba, nutrilon atp), tak pro našeho syna je to ta správná volba a budeme o nadále kupovat kozí mlíčko

Trošku hůře se rozpouští o proto krajskému mleko, ale to není na škodu ničemu.