Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

NAŠE MLÉKO® 1 ➤ prémiová počáteční kojenecká výživa z kvalitního plnotučného kozího mléka, která obsahuje všechny nezbytné vitamíny, minerály a další důležité složky pro výživu vašeho miminka. Pro kojence od 0-6 měsíců. Obsah balení: 525 gramů.
Při srovnání s konkurencí vždy doporučujeme porovnat si cenu za 100 g kojeneckého kozího mléka.

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Kód: 2639
409 Kč / ks
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Prémiové počáteční kojenecké mléko NAŠE MLÉKO®1 pro děti od 0 do 6 měsíců z plnotučného kozího mléka nejvyšší kvality, vyrobené s láskou v jižních Čechách. Neobsahuje palmový olej, GMO suroviny, ani klasický řepný nebo třtinový cukr. NAŠE MLÉKO® 1 je doplněné o cholin a zdroj omega-3 mastných kyselin DHA a EPA, které přispívají ke správnému vývoji mozku a nervové soustavy. Vhodné jako jediný zdroj výživy pro miminka od narození do doby zavedení vhodných příkrmů. Kozí kaše rýžovou nebo kukuřično-rýžovou a Zeleninový kozí příkrm doporučujeme jako první mléčný příkrm pro vaše miminko od 4.-5. měsíce života. 

Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

NAŠE MLÉKO 1

 • Bez bílkovin kravského mléka
 • Minimum alergenu αs1-kaseinu
 • Blíže mléku mateřskému
 • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů
 • Bez GMO a palmového oleje
 • Kvalitní jihočeská výroba

Některé z předností kozího kojeneckého mléka NAŠE MLÉKO 1

 • 100% bez kravského mléka - Počáteční NAŠE MLÉKO® 1 vyrábíme z kvalitního plnotučného kozího mléka s garancí, že neobsahuje žádnou složku kravského původu.
 • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška  - kozí mléko se v žaludku sráží do velmi jemných vloček. Vzniká tak měkčí trávenina, která snaze prochází trávicím traktem a nevede k zácpě či kolikám. Malé tukové částice se podobají uspořádání v mateřském mléce a také příznivě ovlivňují stravitelnost kozího mléka.
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů - kozí mléko obsahuje 5-10x vyšší množství nukleotidů a až 8x více oligosacharidů, než kravské mléko. Kozí mléko je výborným, přirozeným zdrojem těchto látek podporujících obranyschopnost organismu.
 • Nízky alergenní potenciál kozího mléka vychází z nízkého zastoupení hlavních alergenů alfa-s1 kaseinu a β-laktoglobulinu, které jsou ve větší míře zastoupeny v kravském mléku a mohou vést u citlivých dětí k ABKM (alergii na bílkovinu kravského mléka).
 • Bílkoviny - bílkovinný profil kozího mléka je podobný bílkovinám mateřského mléka, takže způsob i rychlost jejich trávení jsou u obou mlék obdobná.
 • Tuky - tuk v kozím mléce je lépe stravitelný, malé tukové kapénky jsou jak svojí velikostí, tak svým rozmístěním podobné tuku mateřského mléka.
 • Kozí mléko je bohaté na vysoce vstřebatelné, využitelné minerály - vápník, draslík, hořčík a fosfor. Čtěte dál a zjistěte více v přehledném článku VŠE O KOZÍM MLÉKU

100%

Bez kravského mléka

100%

Bez palmového oleje a GMO

100%

Prémiová česká výroba

Obsahové látky a složení prémiové kojenecké výživy NAŠE MLÉKO 1

Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacin, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová).

Minerální látky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík.

Další nezbytné látky pro zdravý vývoj vašeho miminka v Našem mléku 1:

 • omega-3 kyseliny: (DHA - dokosahexaenová kyselina a EPA - eikosapentaenová kyselina)
 • omega-6 kyseliny: (ARA- kyselina arachidonová a esenciální nenasycené mastné kyseliny - NEMK)
 • inositol
 • cholin
 • L-karnitin
 • taurin
 •  GOS (přirozeně se vyskytující) a nukleotidy (přirozeně se vyskytující i fortifikované)

Složení dle legislativních požadavků:

Plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátka, řepkový olej, slunečnicový olej, syrovátkové proteiny kozího mlékarybí olej, Orafti®Synergy1 (inulín, oligofruktóza), emulgátor: řepkový lecitin, cholin, inositol, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan železnatý, mléčnan zinečnatý, L-karnitin-L-tartrát, cholekalciferol, retinyl-palmitát, síran měďnatý, fylochinon, jodid sodný, síran manganatý, seleničitan sodný. Obsah balení: 525 gramů 

Věk kojence
Denní dávka
(orientační počet porcí)
Množství
připravené výživy
Množství převařené vody na porci
Počet zarovnaných odměrek na porci
0–2 týdny
6
100 ml
90 ml
2
3–8 týdnů
5–6
150 ml
135 ml
3
2–4 měsíce
5
200 ml
180 ml
4
5–6 měsíců
5
250 ml
225 ml
5


Doporučená denní dávka připravené výživy je orientační. Přihlížejte k individuálním potřebám vašeho děťátka a doporučení dětského lékaře nebo odborníka z oblasti dětské výživy.

⚠️ Důležité upozornění: Nejlepší stravou pro vaše miminko je mateřské mléko. Náhradní kojenecká výživa se podává v případě, pokud kojení není z nějakého důvodu možné. NAŠE MLÉKO 1® může být podáváno kojencům od narození do 6 měsíců věku jako jediný zdroj výživy do doby zavedení prvních příkrmů. Pokud uvažujete o podávání NAŠEHO MLÉKA® svému miminku, nejprve konzultujte tento krok s ošetřujícím lékařem! Obsahuje DHA, jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu. 

Recenze zákazníků z Heureky po zakoupení produktu:

Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
„Zatím asi brzo na rozsáhlé hodnocení. Dítě je spokojené. Jen mi připadá, že toho pije méně než dříve (kravské). Jediná drobnost je velikost odměry, je hrozně široká (velký průměr) a do lahve se blbě sype (mám dvě a obě mají malý otvor na odměrku)” 

Ověřený zákazník

17. června 2022
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
"Pro ty, co se teprve rozhodují musím jen vřele doporučit vyzkoušet. Pro děti s problémy se zažíváním může být toto mléko v podstatě zázračnou volbou (to píši z vlastní zkušenosti a dokonce i zkušenosti příbuzné) Malinká je spokojena, včetně jejího bříška a to je hlavní. Dále jako příjemný bonus je, že tímto podpořím i českou výrobu.."

Tomáš

24. března 2022
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
"Kvalitní kojenecké mléko kozí mléko je stravitelnější pro dítě - znatelný rozdíl český produkt Pokud má miminko problémy s trávením doporučuji co nejrychleji vyzkoušet toto kozí mléko :) u nás byl rozdíl znát téměř hned."

Ověřený zákazník

15. února 2022
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Vyrobeno s láskou v ČR

Již přes 30 let věříme v sílu přírodních surovin a proto je využíváme pro výrobu skutečně poctivých a zdraví prospěšných výrobků.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Doručení i do 24 hodin

V pracovní dny při objednaní do 10:30 doručení již následující pracovní den. 24 hodinová expedice neplatí během svátků a dnů pracovního pokoje.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Výhodné multipacky

Milujete naše produkty? Objevte i naše multipacky a výhodná balení. V multipacích se slevou naleznete téměř vše od kaší, čajů až po doplňky stravy.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Jsme tu pro vás

Máte dotaz nebo se potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat mailem, telefonicky nebo pomocí chat boxu, který naleznete v pravém dolním rohu.
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
Kojenecké kozí mléko
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
Kozí kaše a příkrmy
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g
Dětské BIO čaje BABIO

Zdroje a zajímavé odkazy:

Jasinska B.: The comparison of pepsin and trypsin action on goat, cow, mare and human caseins. Rocz. Akad. Med. Bialymst. 1995; 40: 486–493
Slíva J.: Kozí mléko verrus zácpa a alergie u dětí, Pediatrie pro praxi, 2012, 13

Attaie R, Richter RL. Size distribution of fat globules in goat milk. J. Dairy Sci. 2000; 83: 940–944.

Tomotake H, Okuyama R, Katagiri M, et al. Comparison between Holstein cow‘s milk and Japanese-Saanen goat‘s milk in fatty acid composition, lipid digestibility and protein profile. Biosci. Biotechnol. Biochem 2006; 70: 2771–2774

Maathuis A., et. al.: Protein Digestion and Quality of Goat and Cow Milk Infant Formula and Human Milk Under Simulated Infant Conditions. J Pediatr Gastroenterol Nutr. 2017 Dec;65(6):661-666. doi: 10.1097/MPG.0000000000001740.

Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Bez GMO

protože přírodní je nejlepší
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Bez palmového oleje

a všeho, co ve výživě nemá být
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Kvalitní kozí mléko

bez kravského mléka, jen 100% kozí
Kojenecké kozí mléko počáteční NAŠE MLÉKO 1 525g

Prémiová výroba

s láskou k nejmenším již přes 20 let
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké kozí mléko
Hmotnost: 0.525 kg

Jak miminku připravit Naše mléko (kojenecké kozí mléko)

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
114x
4
174x
3
1x
2
1x
1
0x
4
Avatar autora | 17.6.2022
Zatím asi brzo na rozsáhlé hodnocení. Dítě je spokojené. Jen mi připadá, že toho pije méně než dříve (kravské). Jediná drobnost je velikost odměry, je hrozně široká (velký průměr) a do lahve se blbě sype (mám dvě a obě mají malý otvor na odměrku)...
5
Avatar autora | 24.3.2022
+ cena
+ kvalita
+ český výrobek

Pro ty, co se teprve rozhodují musím jen vřele doporučit vyzkoušet. Pro děti s problémy se zažíváním může být toto mléko v podstatě zázračnou volbou (to píši z vlastní zkušenosti a dokonce i zkušenosti příbuzné) Malinká je spokojena, včetně jejího bříška a to je hlavní. Dále jako příjemný bonus je, že tímto podpořím i českou výrobu.
5
Avatar autora | 15.2.2022
+ kvalitní kojenecké mléko
+ kozí mléko je stravitelnější pro dítě - znatelný rozdíl
+ český produkt
- balení (nicméně z hlediska výrobních nákladů a přepravy je určitě výhodné), je vhodné přesypat do uzavíratelné nádoby

Pokud má miminko problémy s trávením doporučuji co nejrychleji vyzkoušet toto kozí mléko :) u nás byl rozdíl znát téměř hned.
5
Avatar autora | 10.8.2021
+ Konečně snad mlíčko, po kterém nejsou problémy...

5
Avatar autora | 18.7.2021
Určitě doporučuji, pokud má váš potomek potíže se zažíváním. Dobrá volba.
5
Avatar autora | 8.6.2021
+ Konečně mleko, které našemu synovi vyhovuje . Nema bolesti bříška a z uplakaneho miminka máme doma smíška.
+ Za nás to byla volba, která se vyplatila ačkoliv je dražší než produkty z kravského mléka ( beba, nutrilon atp), tak pro našeho syna je to ta správná volba a budeme o nadále kupovat kozí mlíčko

Trošku hůře se rozpouští o proto krajskému mleko, ale to není na škodu ničemu.