Když je radostí pomáhat

goldim deťátka nase mleko

Naše společnost vyrábí prémiové produkty pro rodinu již od roku 1992. Podnikání jsme začali s cílem pomáhat mladým rodinám a přinést našim nejmenším tu nejkvalitnější kojeneckou výživu. Věříme, že kráčíme po správné cestě, důkazem, že naše práce má smysl, jsou pro nás vaše spokojená miminka.

 

Naše motto „vyrábíme pro rodinu srdcem“ je pro nás velký závazek, proto jsme se i letos rozhodli aktivně pomoci našim nejmenším

a to darováním 5 monitorů dechu pro miminka v nemocnici v Českém Krumlově

v rámci projektu nadace Křižovatka: „Maminko, dýchám“

 

Monitory dechu aktivně zabraňují riziku náhlého úmrtí novorozence (SIDS), včasným hlášením změny stavu dýchání. Přístroje každoročně zachraňují množství miminek a měly by být součástí běžného vybavení nemocnic. Bohužel, situace je taková, že monitory dechu nejsou v nemocnicích dostupné v potřebných množstvích, a proto se Nadace Křižovatka každoročně snaží o co největší osvětu s jediným cílem: přinést do nemocnic více monitorů dechu.

 

Co o nás řekli:

"Velmi pěkně děkujeme za podporu našeho projektu „Maminko, dýchám“, díky níž jsme mohli pořídit a prostřednictvím kurýra zaslat 5 monitorů dechu Novorozeneckému oddělení Nemocnice Český Krumlov, a.s."

 

Český Krumlov goldim daruje monitory dechu pro novorozence

Monitor dechu - anděl strážný novorozených dětí