BABIO dětský nápoj jahoda 180 g BIO*

28 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 3

Dětský nápoj v prášku s jemnou, osvěžující chutí ekologicky pěstovaných jahod je ideálním nápojem pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Vyniká mimořádnou kvalitou, jemnou chutí a vůní přírodních surovin.


  • (> 10 ks) Skladem
110 Kč
Kategorie: Dětské BIO čaje a nápoje BABIO
Hmotnost: 0.18 kg
 

Dostatek kvalitních tekutin během celého dne je pro citlivý dětský organismus nezbytný nejen v horkých dnech či u velmi aktivních a sportujících dětí. Obsažený BIO jahodový prášek má příjemnou a osvěžující chuť. Složení plně odpovídá požadavkům na prémiovou kvalitu výrobků kojenecké a dětské výživy. Vhodné k udržení správného pitného režimu. 

!! NOVÁ RECEPTURA !!
Nyní ještě větší podíl sušených BIO jahod v oblíbeném nápoji značky BABIO! Vynikající chuť s krásně červenou barvou zralých jahod. BIO jahody v nápoji bez přidaného cukru pro správný pitný režim kojenců a dětí od 6. měsíce života.

 

• produkt je kladně posouzen Českou pediatrickou společností

• obsahuje BIO vlákninu**,  vitamín C a byliny

• obsahuje výhradně laktózu (mléčný cukr), přirozeně se vyskytující v mateřském mléce, na kterou je trávicí systém dítěte ideálně nastavený

 

Balení: 45 porcí (180 g)

Složení: mléčný cukr (laktóza)*, jahodový prášek - 3,2 %*, inulín* (vláknina), extrakt ibišku súdánského - karkadé*, extrakt meduňky*,  vitamín C.

* z ekologického zemědělství

** BIO vláknina s prebiotickým účinkem - inulín, slouží jako výživa pro přátelské bakterie (laktobacily a bifidobakterie), čímž pečuje o trávicí trakt dítěte. 

 

BIO PECET Zemědělská produkce EU Goldim nase mleko BIO PECET Produkt ekologického zemědělství goldim nase mleko

 

Upozornění: Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy.