KOZÍ KAŠE Ovesná se švestkami a jablkem 225 g

6 hodnocení
 • 1 z 2

KK_boruvka_svestka_krupice

✓ Vaše oblíbená kaše s kozím mlékem v novém designu!

Kozí kaše Ovesná se švestkami a jablkem je lahodná a zdravá kaše, která výborně zasytí během dne např. jako chutný oběd nebo vydatná večeře. Ideální pro děti a kojence od ukončeného 6. měsíce věku.


 • Skladem
118 Kč
Kategorie: Kozí kaše
Hmotnost: 0.225 kg
 

NOVÁ GENERACE NATURÁLNÍCH, ZDRAVÝCH KAŠÍ VYRÁBĚNÝCH DLE ORIGINÁLNÍCH ČESKÝCH RECEPTUR. 

Vyrábí se z plnotučného kozího mléka nejvyšší jakosti. 

Kozí kaše svým složením plně odpovídají nejnovějším vědeckým poznatkům. Složení je kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Vyzkoušejte jako lahodný a vyvážený pokrm, např. snídani. Kaše skvěle zasytí, a pokud je podáváte večer, výborně podpoří klidný spánek kojenců a malých dětí. Dochutit lze dle vaší fantazie na mnoho způsobů a dle věku dítěte. 

 

HLAVNÍ PŘEDNOSTI KOZÍ KAŠE, KTERÉ OPRAVDU OCENÍTE! 

  •        se zdravým kozím mlékem

  •        s vysokým obsahem vápníku, železa, jódu, vitamínů A, E, C, D, fosforu a vitamínů skupiny B, 

  •        zdroj bílkovin a důležitého minerálu draslíku,

  •        zdroj esenciálních mastných kyselin,

  •        neobsahuje palmový olej,

  •        neobsahuje kravské mléko! 

  •        bez syntetických barviv, aromat a konzervačních látek

  •         NAVÍC s přídavkem vlákniny

 

Složení/Zloženie:

mléčná složka/mliečna zložka 39 % (syrovátka/srvátka, plnotučné kozí mléko/kozie mlieko, řepkový/repkový olej, slunečnicový/slnečnicový olej, syrovátkové proteiny kozího mléka/srvátkové proteíny kozieho mlieka, vitamíny: kyselina L-askorbová, nikotinamid/nikotínamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát/D-pantotenát vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin/riboflavín, thiamin/tiamín-mononitrát, kyselina listová, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín, cholekalciferol, retinyl-palmitát, minerální/minerálne látky: mléčnan/mliečnan vápenatý, mléčnan/mliečnan železnatý, mléčnan zinečnatý/mliečnan zinočnatý, jodid sodný), instantní ovesná mouka/instantná ovsená múka 29 %; instantní pšeničná mouka/instantná pšeničná múka 28 %, švestky/slivky 1,3 %, jablko 0,8 %, přírodní aromata/prírodné arómy.


Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte v suchu a chladu (ne v chladničce)

 

Obsah balení: 225 g

 

Upozornění:

Před každou přípravou Kozí kaše nechte kojeneckou vodu přejít varem. Odměřte převařenou vodu (90 - 100°C), nalijte do vhodné nádoby a přidávejte instantní směs (potřebné množství vody) a instantní směsi dle tabulky dávkování (viz etiketa).

Pro zdraví vašeho miminka je důležité, abyste přesně dodržovali návod k přípravě a dávkování (viz obal). Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko. Kaši podávejte lžičkou a připravujte ji vždy čerstvou pro každé krmení. Otevřený sáček po každém použití vždy dobře uzavřete, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25 °C (ne v chladničce), po otevření spotřebujte během 2 týdnů. Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě. 

 

VYROBENO V ČR. PATENTOVÁNO