Novinka

Glukomannan konjac 300 g

  • 1 z 2

Glukomannan konjac v prášku 300g ➤ přírodní želírující, bobtnavá vláknina. Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.


  • (> 10 ks) Skladem
429 Kč
Kategorie: Štíhlá linie, detoxikace
Hmotnost: 0.3 kg
Dieta: Bezlepková, Bezlaktózová, Bezvaječná
Dieta vhodná pro: Ženy, Muže, Vegetariány
Fáze: 1. fáze
 

100% Glukomannan – Konjac z hlízy Amorphophallus konjac. Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení tělesné hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 x 1 g glukomannanu denně rozpuštěného ve 250 ml vody vždy před jídlem, zapijte ještě 1 sklenicí vody, aby se látka dostala do žaludku. Doporučená denní dávka max. 4 g. Glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, pokud chcete tohoto pozitivního účinku dosáhnout je zapotřebí, abyste zkonzumovali 4 g glukomannanu denně.

Složení: 100% glukomannan – Konjac z hlízy Amorphophallus konjac. Neobsahuje lepek. Doporučená denní dávka max. 4 g

Použití: V rámci nízkosacharidového stravování (keto, lowcarb) nebo při bezlepkové dietě používejte při přípravě sladkých či slaných koláčů/dezertů (plní funkci lepku), ztužení šlehačky atd. Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení tělesné hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 x 1 g glukomannanu denně rozpuštěného ve 250 ml vody vždy před jídlem, zapijte ještě 1 sklenicí vody, aby se látka dostala do žaludku.Recepty v low carb stylu naleznete na našem webu nebo u odkazu ZDE.

Skladování: Skladujte v suchu, při teplotách do 25°C.

Upozornění: Nekonzumujte samotný prášek v suchém stavu, pouze jako součást potraviny nebo důkladně rozpuštěný v dostatečném množství vody! Přípravek není vhodný pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Při nedostatečném příjmu tekutin může dojít k udušení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Výrobce: GOLDIM, s.r.o., Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: