Ochutnávkový balíček Naše Mléko a Kozí kaše od 6. měsíce

Ochutnávkový balíček Naše mléko a Kozí kaše od 6. měsíce ➤ obsahuje 2x porci Naše Mléko 2 a porce oblíbených Kozích kaší, abyste s miminkem mohli vše před velkým nákupem ochutnat. Naše mléko i Kozí kaše jsou bez kravského mléka, GMO nebo palmového oleje, vyrobené s láskou v jižních Čechách.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>10 ks)
Kód: 3241
Značka: GOLDIM
120 Kč / ks
Kategorie: Kojenecké kozí mléko
Hmotnost: 0.2 kg

NAŠE MLÉKO 2 se vyrábí z vysoce kvalitního z vysoce kvalitního plnotučného kozího mléka, které je doplněné o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další nezbytné složky výživy vašeho miminka. Kozí kaše přinášejí veškeré benefity kozího mléka. Kaše jsou vhodné pro výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 5. měsíce věku jako součást smíšené stravy. Připravíte je snadno a rychle.

Složení ochutnávkového balíčku:

Podrobné složení najdete v detailu jednotlivých kozích kaší a Našeho Mléka 2.
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte v suchu a chladu (ne v chladničce). Obsah balení: 5x30g = 150g

Co byste měli vědět o kozím mléku?

  • Kozí mléko je blíže mléku mateřskému než mléko kravské1
  • Je jemné a lépe stravitelné než kravské mléko
  • Vhodné i pro citlivé bříško miminka

Kozí kaše obsahují vitamíny a minerály důležité pro vaše děťátko:

  • Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému dětí
  • Vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí
  • Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
  • Jód přispívá k normálnímu růstu dětí

✓ Neobsahuje kravské mléko - garantováno
✓ Bez přídavku cukrů
✓ Bez palmového oleje
✓ Bez GMO
✓ Přidat jen vodu

Kozí kaše pro kojence rýžová první příkrm od 4 měsíce

Co je to A2 mléko a jaké jsou jeho výhody? 

Mléko obsahuje mnoho různých druhů bílkovin včetně tzv. kaseinů. Nejznámější a nejběžnější jsou beta-kaseiny A1 a A2. První z nich (A1) je zodpovědný za časté alergické reakce na mléčnou bílkovinu, hůře se tráví, sráží se do špatně stravitelné tráveniny a dlouho prochází trávicím traktem. Tento stav může být zodpovědný za bolesti bříška, zácpy nebo koliky. Kravské mléko obsahuje beta-kasein A1 ve větším množství, zatímco kozí, ale také mateřské mléko, obsahují pouze beta-kasein A2. Proto se kozí mléko svým složením více blíží mateřskému mléku a právem se může pyšnit vyznačením nižší alergenní zátěže.

Upozornění:

Nejlepší stravou pro vaše miminko je mateřské mléko. NAŠE MLÉKO® 2 může být podáváno kojencům od 6 měsíců věku, jako součást vyvážené, smíšené stravy a nemá být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života dítěte.

Před každou přípravou Kozí kaše nechte kojeneckou vodu přejít varem. Odměřte převařenou vodu (50 - 55°C), nalijte do vhodné nádoby a přidávejte instantní směs (potřebné množství vody) a instantní směsi dle tabulky dávkování (viz etiketa).

Pro zdraví vašeho miminka je důležité, abyste přesně dodržovali návod k přípravě a dávkování (viz obal). Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko. Kaši podávejte lžičkou a připravujte ji vždy čerstvou pro každé krmení. Otevřený sáček po každém použití vždy dobře uzavřete, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25 °C (ne v chladničce), po otevření spotřebujte během 2 týdnů. Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě. 

VYROBENO V ČR. PATENTOVÁNO.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: