I letos pomáháme chránit životy naších nejmenších

I letos jsme prostřednictvím nadace Křižovatka pomohli s ochrannou našich nejzranitelnějších, a to nákupem monitorů dechu pro nemocnici v Českém Krumlově. Ochranu našich nejmenších bereme velmi vážně a každý rok se snažíme aktivně zapojit do sbírek s dobrým účelem. Jedním z nich je i nadace Křižovatka, která pomáhá našim nejmenším již řadu let.

Proč jsou monitory dechu pro nemocnice tak důležité?

Nemocnice může používat tato nesmírně důležitá a potřebná zařízení pouze po dobu základní certifikace (záruční doby), poté musí být přístroje vyměněny za nové. Použitá zařízení procházejí kompletním servisem a dostávají se do „banky monitorů dechu“. Maminky, pro než by nákup byl příliš velkým finančním zatížením, si je mohou vypůjčit.

Jsme proto rádi, že kromě kojeneckých mlék (Naše mléko), kaší a příkrmů (Kozí kaše), nálevových a granulovaných čajů (Babio) nebo rehydratací při onemocnění (Kulíšek) jsme mohli přispět nejenom ke správnému vývoji kojenců a malých dětí, ale i k zajištění jejich bezpečí hned po narození.

A co nám napsali:

"Děkujeme Vám za to, že jsme i díky Vám mohli pořídit 10 monitorů dechu pro Nemocnici Český Krumlov, a.s. Dar jsme společně předali na oddělení jeho zástupcům, kteří srdečně zdraví a za přístroje pro nejmenší děti Vám velmi děkují.

Zasílám fotografie a odkaz na náš Facebook, kde o předání daru krátce informujeme. 

Vaše finanční prostředky jsou klíčovým kamenem, který nám umožňuje dále šířit naše poslání a pomáhat tam, kde je to potřeba. Jsme vděční za to, že jste s námi na této cestě.

Těším se opět na viděnou.

Se srdečným pozdravem za celý tým Nadace Křižovatka"

Mgr. et Mgr. Michaela Špunarová, Ph.D.

Ředitelka