DÁREK

InGel Active, kloubní péče, 189 g, 30 sáčků

3 hodnocení
  • 1 z 3

Bioaktivní kloubní nápoj - vaše klouby si zaslouží tu nejlepší péči! InGel Active nyní výhodně! 

Pečujte o klouby vašeho těla a dopřejte sobě a svým blízkým nejlepší možnou péči prostřednictvím doplňku stravy InGel Active, který poskytuje ochranu i nadměrně zatěžovaným kloubům a cíleně vyživuje kloubní chrupavku.

Navíc je ve formě gelu, který vznikne rozpuštěním porce prášku ve vodě. Přítomná vláknina, konjakový glukomannan mnohonásobně zvětší svůj objem, až 200x, čímž navozuje pocit nasycení

Praktické balení po jednotlivých porcích. Produkt je vyroben, vyvinut a ověřen v ČR!

  • 740 Kč 270 Kč –36 %
  • Skladem
470 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.189 kg
 

Jedinečná gelová forma chutného a zdravého nápoje vznikne pouhým rozpuštěním prášku ve vodě. Díky gelové formě se mohou aktivní komponenty lépe vstřebávat a cíleně tak působit tam, kde je skutečně potřeba (kolenní a kyčelní klouby, drobné klouby rukou, jednotlivé oddíly páteře apod). 

Pozor, kloubní obtíže se dotýkají každého 3. dospělého ve věku 45+. Praktické zkušenosti ukazují až 5x vyšší riziko časných bolestí kloubů a páteře u osob s nadváhou. „Kila navíc“, kterými přetěžujeme klouby vedou nezvratně k poškození kloubů. Osteoartróza, nejčastější degenerativní onemocnění kloubů, bývá diagnostikována ve stále mladším věku, výjimkou již není ani u třicátníků. Je provázená bolestmi kloubů a typickými obtížemi (ranní ztuhlost, zhoršená pohyblivost). Obtíže se mohou týkat jednoho, ale i více kloubů, jak v oblasti kolen, kyčlí, páteře (zad), ramen, drobných kloubů rukou apod. Velmi nepříjemné a omezující jsou blokády v krční a bederní oblasti páteře. Zvláště dlouhodobé kloubní obtíže významně omezují pohyb a zhoršují kvalitu života.

InGel Active je vaším trumfem pro každý váš den. Obsahuje 9 bioaktivních komponent, na které se můžete spolehnout. Vedle kyseliny hyaluronové obsahuje ověřenou, patentově chráněnou látku PLANOX®L, s ověřeným přínosem pro celý pohybový aparát (klouby, vazy, šlachy) v kombinaci s vitamínem C, probiotickým Active komplexem a sytivými vlákninami inulínem a konjakovým glukomannanem pro pocit nasycení. Studie dokládají účinnost PLANOX®L, pro zlepšení pohyblivosti kloubů a snížení zejména klidových bolestí kloubů (např. v noci, nebo při začátku pohybu).

Balení: 30 porcí, 189 g

Upozornění: Produkt nesmí být konzumován v suchém stavu, ale pouze po rozpuštění v tekutině podle návodu k použití (viz etiketa). Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez lepku. Vhodné pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky.