Příběh GOLDIM

ROZUMÍME NUTRIČNÍM POTŘEBÁM KOJENCŮ A MALÝCH DĚTÍbanner-pribeh-zlate-logo-overena_sila_banner

Zlatá je barvou vítězů. Tou se pyšní ryze česká rodinná společnost GOLDIM, která pomáhá maminkám držet správný směr ve výživě dětí a již odmala je učit, co je skutečně zdravé a prospěšné. 

Zdravá strava, dříve označovaná jako racionální, může být jedině taková, která je vyvážená a je pečlivě sestavena z těch nejkvalitnějších surovin pro správný růst a vývoj dětí. Jako zdravé lze bez nadsázky označit i produkty společnosti GOLDIM. Nejenže jsou vyrobeny ze zdravých a kvalitních surovin, jako je např. plnotučné kozí mléko či kvalitní cereálie. Navíc jsou veškeré naše produkty bez přídavku soli, sacharózy (stolního cukru), syntetických barviv a bez konzervantů. Ve skladbě produktů jsme se zcela vyvarovali palmového oleje a GMO surovin. To vše nás činí výjimečnými. 

Zlatou pečetí kvality GOLDIM jsou označeny tři řady produktů:

Vaše oblíbená kojenecká kozí mléka – Naše mléko - bez mléka kravského. V koncepci ideální náhradní dětské výživy jednoznačně vítězí mléko kozí, protože je blíže mateřskému mléku. Náhradní výživa založená na bílkovinách kozího mléka je pro dítě nejpřirozenější po mateřském mléku, velmi dobře stravitelná, vhodná i pro citlivá bříška kojenců a batolat, přitom bohatá na vitamíny i lehce vstřebatelné minerály a představuje nižší alergenní zátěž pro dítě.

Lahodné a zdravé dětské příkrmy Kozí kaše – spojují v sobě veškeré výhody kvalitních cereálií a plnotučného kozího mléka. Na výběr máte z 5 druhů Kozích kaší, včetně 2 variant lepek free. Unikátní složení je patentováno.

Trojlístek uzavírá řada bio dětských čajů a nápojů řady BABIO se 100% plnou chutí organicky pěstovaného, nestříkaného ovoce a nehnojených bylinek vybraných druhů. To vše s GOLDIM pečetí kvality, nezávislými certifikáty a kladným posouzením bio čajů a nápojů Českou pediatrickou společností. 

Jako výrobci lékaři uznávané rehydratační kúry při průjmu/zvracení/horečce dítěte s názvem Kulíšek, vhodné již od 1. týdne věku dítěte, ručíme za mimořádnou kvalitu všech našich produktů! 

Principy výroby se v rodinné firmě neliší od ostatních producentů, co je jiné je úroveň spolupráce a osobní odpovědnost za kvalitu a účinnost produktů. Naše motta: „Ověřená síla přírodních produktů“ neboVyrábíme pro rodinu srdcem“, jsou pro nás nadstandardními závazky, kterými se po celou dobu naší existence řídíme a víme, že naši zákazníci je oceňují.

Jsme hrdí na to, že jsme získali respekt lékařů a farmaceutů a důvěru rodičů u nás i v zahraničí. Jsme s vámi více než 25 let! 

Váš GOLDIM z jižních Čech

 

jizni-cechy1