Snídaně je základ. Připojte se i vy k iniciativě "Snídá celá rodina"

Dokonale vyvážená snídaně je základním stavebním kamenem každého úspěšného dne - na tom se shoduje odborná i široká laická veřejnost. Bez pravidelné ranní dávky energie a nášupu vitamínů, proteinů, minerálů, vlákniny a dostatku tekutin by se lidské tělo jen velmi složitě potýkalo s tempem a nároky moderní doby.

Zdravá snídaně jsou body k dobru pro úspěšný den dětí i dospělých

V období aktuální situace je problematika zdravého stravování velmi důležitá pro každého z nás. Překonávání zvýšeného množství fyzických i psychických nástrah vyžaduje vydávat mnohonásobně větší energii. Každodenní dostatečný přísun nezbytných živin je proto naprosto zásadní. Správné fungování zažívacího systému je navíc velmi úzce spjato s řadou dalších ochranných mechanismů našeho těla. Sami tak můžeme zásadní měrou prospívat tělu svému i svých nejbližších - jednoduše pomocí plnohodnotné stravy a zdravou snídaní počínaje

Snídejte společně s vašimi milovanými! 

Od snídaně se ale neočekává "jen" naplnění žaludku a příjem látek potřebných pro správnou funkci organismu. Nyní se stává se velmi důležitým komunikačním časem ke stmelení rodiny a probrání denních aktivit  Přitom chutná a vyvážená snídaně přispěje i ke klidnějšímu a soustředěnějším plnění pracovních úkolů všech členů domácnosti.

Dopřejte si proto každé ráno v pohodlí vašeho domova společnou snídani a prožijte příjemné chvíle s vašimi blízkými v kruhu rodinném. Bez nároků na obrovské přípravy můžete vyzkoušet např. instantní kaše se zdravým kozím mlékem nebo rozmanité proteinové kaše či koktejly, a nebo vše dohromady - pěkně poskládané do výhodného snídaňového balíčku pro 4 osoby (2 děti a 2 dospělé) na 5 dnů. 

Příprava uvedených jídel je doslova bleskurychlá a zvládne je opravdu každý. Spousta tatínků se v tomto neklidném období stalo pečovateli o své děti rozličného věku na plný úvazek a tato jídla mohou ranní provoz v rodině velmi usnadnit. Stačí přidat vodu, zamíchat a pak už si jen popřát DOBROU CHUŤ.

Co si rozhodně nenechte ujít

Ranní hrneček voňavého proteinového kakaa si rozhodně naplno vychutnáte společně s faktem, že právě pijete nápoj bez jakéhokoli přidaného cukru, zato však s vitamíny, minerály, vlákninou a cennými MCT tuky z kokosu. Proteinové kakao s chutí luxusní horké čokolády, husté a chutné, vás krásně zasytí i v případě, že patříte mezi tzv. chronické nesnídače.  

Víte proč je snídaně důležitá a nemá se vynechávat?

Snídani lze bez zaváhání označit za nejdůležitější jídlo každého dne. Pokud ji někdo záměrně a pravidelně ve svém stravovacím harmonogramu přeskakuje, zadělává si na možné budoucí problémy. A týká se to stejnou měrou jak dospělých, tak i dětí. Připojte se i vy k iniciativě "Snídá celá rodina" a snídejte společně se svými nejbližšími! 

 

Co dodat na závěr? Udělejte si svátek z každé společné chvíle! Možná, až se vše vrátí do starých kolejí vaše rodinné snídaně zůstanou i nadále běžnou součástí nezapomenutelných společných chvil rodiny.

1200x628_snida_cela_rodina_KK_reps