Co takhle spojit příjemné s užitečným a dát si lahodnou kávu pro urychlení vašeho metabolismu? Nyní s dárkem a za akční cenu!

Vůně kávy = vůně domova.

Káva evokuje pocit klidu a pohody a jen málokdo jí odolá. Proč si ji nedopřát každý den? V případě Coffe4Slim spojíte příjemné s užitečným. Pochutnáte si na lahodné chuti výtečné kávy, která navíc pomůže nastartovat váš metabolismus. Coffe4Slim má patentované složení, ověřenou účinnost a velmi lahodnou chuť. Prospěje vašemu metabolismu, který může být zpomalen držením opakovaných diet, individuální dispozice či přibývajícím věkem.  
Že jste o naší kávě ještě neslyšeli? Vězte, že si ji zamilujete! A hlavně, skutečně prospěje! Nyní navíc s dárkem - Extra Silhouette 1 porce. Vyzkoušejte a užívejte současně pro maximální dosažené výsledky!
 

Hubněte s kávou přírodní cestou

Pomoc hledejte v přírodě. Velmi zajímavá je složka fukoxantin, což je barvivo pocházející z mořských řas wakame. Studie ukázaly, že pokud je strava obohacená o tuto substanci, dokáže zvrátit negativní změny metabolismu tuků, což ve svém důsledku pomáhá nejen při obezitě, ale také při diabetu. Proč si tedy nedopřát, ideálně hned ráno, výborný nápoj, který  „rozehřívá“ a prospívá vašemu metabolismu? Když budete mít chuť, neváhejte si pochutnat na šálku Coffe4Slim i v průběhu dne, celkem max. však 3x denně. 
 

Řešíte chutě na sladké? 

Trápí vás opakované záchvaty hladu a „mlsných chutí“? Vsaďte na pravou zelenou kávu, která je skvělým zdrojem cenné kyseliny chlorogenové. V Coffe4Slim ji naleznete ve formě standardizovaného extraktu, tedy ve více koncentované podobě, než v samotných kávových zrnech, navíc je doplněna o další účinné složky - prebiotickou vlákninu, výtažek z hroznů (mohutný antioxidant resveratrol) a již zmíněné mořské řasy wakame. 
 

Zdravý tip pro každý věk, pro diabetiky i vegetariány

Tak už víte, proč je pro váš metabolismus přínosné Coffe4Slim? Dopřejte si i vy její významné benefity a lahodnou chuť každý den. Vyzkoušejte ji hned! Pozor, k dostání za akční cenu. Bez konzervantů a aditiv. Produkt je vhodný pro muže i ženy každého věku, pro diabetiky i vegetariány.  

hubnuti-zmenseno