Seznamte se s lahodným Sušeným kozím mlékem instantním

Neustále se snažíme zlepšovat a přinášet vám takové produkty, které si ihned zamilujete :) Přesně taková je naše další novinka, Kozí mléko sušené instantní. Tahle položka opravdu nemohla v našem šopíku chybět, už dlouho jste po ní volali. Protože z kojeneckého kozího mléka pochopitelně nebudete vařit vaše skvělé domácí kaše, no a právě na tenhle účel se vám bude tato novinka skvěle hodit! Má opravdu velmi široké využití v teplé i studené kuchyni a vy sami nás přesvědčujete, že fantazii jeho využití ve vašem kulinárním umění se žádné meze nekladou. Navíc, s naším sušeným kozím mlékem můžete zcela nahradit mléko kravské. 

Přinášíme vám praktické balení 1 ks, 300 g a nebo cenově zvýhodněné 3 pack balení s finanční úsporou 10 %

Ano, máte pravdu, nesmíme zapomenout ani na praktické využití sušeného kozího mléka na vašich cestách, toulkách a dovolených. Zde všude ho jednoduše přibalíte s sebou a máte o kvalitní a zdravý nápoj postaráno! Vy i vaše dětičky již od 1 roku věku. 

Přejeme všem dobrou chuť, ať si na našem plnotučném kozím mléku pochutnáte a jak už jsme psali, fantazii se meze nekladou, takže vařte, pečte a míchejte a nezapomeňte nám poslat vaše tipy, jako inspiraci pro další maminky! 

Tým Naše mléko 

 

1200x628px-FB-2