Nově v našem sortimentu Růžový kolagen - nápoj omlazující pleť

Jsme pyšní na letošní novinku z velké rodiny naší vlajkové produktové řady MyKETO. Protože na naše-mléko.cz nakupují převážně ženy, maminky, chceme vám k tomuto skvělému nápoji usnadnit cestu. Nyní ho jednoduše můžete přihodit do nákupního košíku, když budete nakupovat vaše oblíbené kozí produkty či přírodní doplňky stravy od GOLDIMu. 

Růžový kolagen můžete zakoupit v počtu 1 ks nebo 3 ks, které jsou cenově zvýhodněny. Záleží jen na vás, pro jak velké balení se rozhodnete! Dopřejte si kvalitu pro vaši pleť nebo obdarujte vaše blízké! 

Pár slov o Růžovém kolagenu:

Tento doplněk stravy, instantní nápoj v prášku, slouží pro výživu a kvalitu pleti. Potěší vás jeho osvěžující, lahodná chuť, jemná vůně i komplexní ucelené složení pro krásnou pleť a kůži celého těla - bez vrásek a celulitidy. Jedinečné složení Růžového kolagení zajišťuje výživu pleti a kůže celého těla. Hladká pleť bez vrásek a celulitidy je naší vizitkou. Například hubnutím však může dojít k jejímu ochabnutí. Díky obnově zásob kyseliny hyaluronové a kolagenu v hlubokých strukturách pleti, zabraňuje tvorbě vrásek a bojuje s povadlostí pokožky celého těla. Díky účinnému složení pečuje o kvalitu vlasů a nehtů. V neposlední řadě doplněním kolagenu pečujete i o vaše klouby. 

Více informací naleznete ZDE

1200x628-1