ŠALVĚJ na léto za zaváděcí cenu. Ušetřete 50 %

šalvěj-1200x628_salvej_web_novinky

 

Šalvěj lékařská a léto jdou skvěle dohromady. Čtěte dál a dozvíte se proč. 

Pro mnohé z nás jsou nadcházející horké dny, kdy se vydatně potíme, opravdovou výzvou. Když trávíme léto u vody, jsou i horké dny příjemné. Horší to však je v případě,  kdy jsme nuceni pobývat v rozpáleném městě nebo v dopravních prostředcích. Jak o sebe pečovat?

Z říše bylin si naši pozornost právem zaslouží šalvěj lékařská (Salvia officinalis), tradičně hojně využívaná bylinka, jejíž listy v mikronizované formě nalezneme ve Formule Šalvěj.

Jak ženy, tak nepochybně také mnozí muži šalvěj ocení nejen v letních měsících. Ano, v případě potřeby je možné šalvěj užívat v průběhu celého roku, nejen v létě, dle doporučeného dávkování. Šalvěj se hodí pro hormonální rovnováhu například pro ženy ve věku 50+ pro tzv. menopauzální komfort. V neposlední řadě uveďme také normální kvalitu vlasů a nehtů, kde se příznivě uplatňuje přítomnost selenu a šalvěje lékařské. V dnešní době jsme si všichni velmi dobře vědomi toho, že náš vzhled je naší vizitkou. A krásné vlasy a nehty jsou jednou z věcí, na které si mnozí z nás skutečně zakládají. Mějme Formuli Šalvěj stále při sobě, dóza s kapslemi rostlinného původu je velmi skladná a pohodlně se vejde jak do dámské kabelky, tak do každého zavazadla na naše cesty. 

Přejeme vám, abyste si léto co nejvíce užili! Jako dárek pro vás máme Formule Šalvěj 60 kapslí za letní cenu. Ušetříte tak 50 % z běžné ceny, což se každému skutečně vyplatí. Dopřejte si letos v létě šalvěj lékařskou i vy! 

 

 

PS: Jako ochranu před dehydratací -  pro doplnění ztracených iontů v horkých letních dnes doporučujeme  rehydratační prostředky Iontia prebio, při sportu malých i velkých Iontia Sport s přírodními zdroji minerálních látek a pro kojence a malé děti osvědčené rehydratace Kulíšek a Kulíšek Forte.