Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

NAŠE MLÉKO® 3 ➤ prémiové batolecí kozí mléko vyvinuto v ČR speciálně pro růst a vývin dětí od 1 roku života. S NAŠE MLÉKO® 3 dopřejete svým dětem kvalitní mlíčko, které jim bude chutnat. Obsah balení: 525 gramů. Při srovnání s konkurencí vždy doporučujeme porovnat cenu za 100 g kojeneckého kozího mléka.

Můžeme doručit do:
26.9.2023
Skladem (>10 ks)
Kód: 2641
Značka: GOLDIM
379 Kč / ks
Kategorie: Kojenecké kozí mléko
Hmotnost: 0.525 kg
nase mleko 3 2022
Tip

Prémiové batolecí kozí mléko NAŠE MLÉKO® 3 představuje novou generaci batolecích mlék nadstandardní kvality se zdravým kozím mlékem. NAŠE MLÉKO® 3 obsahuje optimalizované množství vitamínů, minerálů a mnoha dalších látek potřebných pro zdravý vývoj vašeho dítěte, s vysokým důrazem na správný růst kostí a vývin nervové soustavy právě od prvního roku života. Batolecí výživa NAŠE MLÉKO® 3 je plně adaptovaná pro potřeby batolat od 1. roku života a je zpracována za 100% dodržení nejpřísnějších hygienických a technologických podmínek výroby, které jsou pod stálou kontrolou státních orgánů.

Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

NAŠE MLÉKO 3

 • Bez bílkovin kravského mléka
 • Minimum alergenu αs1-kaseinu
 • Blíže mléku mateřskému
 • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů
 • Bez GMO a palmového oleje
 • Kvalitní jihočeská výroba

Některé z předností kozího kojeneckého mléka NAŠE MLÉKO 3

 • 100% bez kravského mléka - Batolecí NAŠE MLÉKO® 3 vyrábíme z kvalitního plnotučného kozího mléka s garancí, že neobsahuje žádnou složku kravského původu.
 • Snadná stravitelnost i pro citlivá bříška - Batolecí kozí mléko se v žaludku sráží do velmi jemných vloček. Vzniká tak měkčí trávenina, která snaze prochází trávicím traktem a nevede k zácpě či kolikám. Malé tukové částice se podobají uspořádáním jako v mateřském mléce a také příznivě ovlivňují stravitelnost kozího mléka.
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů - Batolecí kozí mléko obsahuje 5-10x vyšší množství nukleotidů a až 8x více oligosacharidů, než kravské mléko. Kozí mléko je výborným, přirozeným zdrojem těchto látek podporujících obranyschopnost organismu.
 • Nízký alergenní potenciál kozího mléka vychází z nízkého zastoupení hlavních alergenů alfa-s1 kaseinu a β-laktoglobulinu, které jsou ve větší míře zastoupeny v kravském mléce a mohou vést u citlivých dětí k ABKM (alergii na bílkovinu kravského mléka).
 • Bílkoviny - bílkovinný profil kozího mléka je podobný bílkovinám mateřského mléka, takže způsob i rychlost jejich trávení jsou u obou mlék obdobná.
 • Tuky - tuk v kozím mléce je lépe stravitelný, malé tukové kapénky jsou jak svojí velikostí, tak svým rozmístěním podobné tuku mateřského mléka.
 • Kozí mléko je bohaté na vysoce vstřebatelné, využitelné minerály - vápník, draslík, hořčík a fosfor. Čtěte dál a zjistěte více v přehledném článku VŠE O KOZÍM MLÉKU

100%

Bez kravských surovin

100%

Bez palmového oleje a GMO

100%

Prémiová česká výroba

Důležité látky obsažené v prémiové kojenecké výživě

NAŠE MLÉKO 3

Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacin, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová).

Minerální látky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík.

Další nezbytné látky pro zdravý vývoj vašeho miminka v Našem mléku 3:

 • omega-3 kyseliny: (DHA - dokosahexaenová kyselina a EPA - eikosapentaenová kyselina)
 • omega-6 kyseliny: (ARA- kyselina arachidonová a esenciální nenasycené mastné kyseliny - NEMK)
 • inositol
 • cholin
 • L-karnitin
 • taurin
 • GOS (přirozeně se vyskytující) a nukleotidy (přirozeně se vyskytující i fortifikované)
Kozí kaše pro kojence rýžová první příkrm od 4 měsíce

Co je to A2 mléko a jaké jsou jeho výhody? 

Mléko obsahuje mnoho různých druhů bílkovin včetně tzv. kaseinů. Nejznámější a nejběžnější jsou beta-kaseiny A1 a A2. První z nich (A1) je zodpovědný za časté alergické reakce na mléčnou bílkovinu, hůře se tráví, sráží se do špatně stravitelné tráveniny a dlouho prochází trávicím traktem. Tento stav může být zodpovědný za bolesti bříška, zácpy nebo koliky. Kravské mléko obsahuje beta-kasein A1 ve větším množství, zatímco kozí, ale také mateřské mléko, obsahují pouze beta-kasein A2. Proto se kozí mléko svým složením více blíží mateřskému mléku a právem se může pyšnit vyznačením nižší alergenní zátěže.

Složení dle legislativních požadavků:

plnotučné kozí mléko, fruktooligosacharidy, sušený glukózový sirup z kukuřice, kozí laktózasyrovátkové proteiny kozího mléka, kukuřičný škrob, řepkový olej, slunečnicový olej, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, taurin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan železnatý, mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný. Obsah balení: 525 gramů

Doporučené dávkování:

Věk kojence
Denní dávka
(orientační počet porcí)
Množství
připravené výživy
Množství převařené
vody na porci
Počet zarovnaných
odměrek na porci
od 12 měsíců
2-3
250 ml
225 ml
5

Doporučená denní dávka připravené výživy je orientační. Přihlížejte k individuálním potřebám vašeho děťátka a doporučení dětského lékaře nebo odborníka z oblasti dětské výživy.

⚠️ Důležité upozornění: Nejlepší stravou pro vaše miminko je mateřské mléko. NAŠE MLÉKO 3 je vhodné pro výživu dětí starších dvanácti měsíců. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a nemá sloužit pro výživu dětí mladších než 12 měsíců.

Recenze zákazníků z Heureky po zakoupení produktu:

Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g
„Ideální pro děti s alergii na kravskou bílkovinu, lehce se rozpouští.” 

Ověřený zákazník

15. února 2023
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g
"Dceři pomohl při vylučování alergie na kravskou bílkovinu a již u něj zůstala"

Ověřený zákazník

30. listopadu 2022
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g
"Zdravější než běžný sunar"

Štěpán

02. září 2022
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Vyrobeno s láskou v ČR

Již přes 30 let věříme v sílu přírodních surovin a proto je využíváme pro výrobu skutečně poctivých a zdraví prospěšných výrobků.
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Doručení i do 24 hodin

V pracovní dny při objednaní do 10:30 doručení již následující pracovní den. 24 hodinová expedice neplatí během svátků a dnů pracovního pokoje.
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Výhodné multipacky

Milujete naše produkty? Objevte i naše multipacky a výhodná balení. V multipacích se slevou naleznete téměř vše od kaší, čajů až po doplňky stravy.
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Jsme tu pro vás

Máte dotaz nebo se potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat mailem, telefonicky nebo pomocí chat boxu, který naleznete v pravém dolním rohu.
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g
Kojenecké kozí mléko
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g
Kozí kaše a příkrmy
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g
Dětské BIO čaje BABIO

Zdroje a zajímavé odkazy:

Jasinska B.: The comparison of pepsin and trypsin action on goat, cow, mare and human caseins. Rocz. Akad. Med. Bialymst. 1995; 40: 486–493

Slíva J.: Kozí mléko verrus zácpa a alergie u dětí, Pediatrie pro praxi, 2012, 13 (2)

Attaie R, Richter RL. Size distribution of fat globules in goat milk. J. Dairy Sci. 2000; 83: 940–944.

Tomotake H, Okuyama R, Katagiri M, et al. Comparison between Holstein cow‘s milk and Japanese-Saanen goat‘s milk in fatty acid composition, lipid digestibility and protein profile. Biosci. Biotechnol. Biochem 2006; 70: 2771–2774

Maathuis A., et. al.: Protein Digestion and Quality of Goat and Cow Milk Infant Formula and Human Milk Under Simulated Infant Conditions. J Pediatr Gastroenterol Nutr. 2017 Dec;65(6):661-666. doi: 10.1097/MPG.0000000000001740.

Kim HH, Yun SS, Oh CH, Yoon SS. Galactooligosaccharide and Sialyllactose Content in Commercial Lactose Powders from Goat and Cow Milk. Korean J Food Sci.Anim Resour. 2015; 35: 572-576.

Prosser CG1, Mclaren RD, Frost D, Agnew M, Lowry DJ.: Composition of the non-protein nitrogen fraction of goat whole milk powder and goat milk-based infant and follow-on formulae.Int J Food Sci Nutr. 2008 Mar;59(2):123-33.

Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Bez GMO

protože přírodní je nejlepší
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Bez palmového oleje

a všeho, co ve výživě nemá být
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Kvalitní kozí mléko

bez kravského mléka, jen 100% kozí
Batolecí kozí mléko pro růst a vývin NAŠE MLÉKO 3 525g

Prémiová výroba

s láskou k nejmenším již přes 20 let
 

Jak miminku připravit Naše mléko (kojenecké kozí mléko)

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
41x
4
54x
3
40x
2
1x
1
1x
1
Avatar autora | 4.12.2022
Mléko je strašně moc cítit kozinou, už i jen nosem, o chuti ani nemluvě. S manželem jsme měli co dělat v sobě udržet ten jeden lok, co jsme ochutnali a to máme jinak kozí produkty rádi. Možná když prcek nic jiného nezná, nějak si zvykne, my ale zavadíme um.mléko jen jako doplněk v pozdějším věku, takže tato kozí varianta nepřichází v úvahu. Uváděná informace, že mléko není cítit po koze je lež jak věž :(((
5
E Avatar autora | 30.10.2022
Nemá jedinou chybu!!!!! Máte naši pochvalu ????
5
Avatar autora | 23.7.2021
+ Malému chutná, a to je podstatné
+ Kozí mléko je lépe stravitelné
+ Blíže mateřskému mléku, než kravské
+ Neobsahuje kasein
+ Obsahuje méně alergenů, než kravské mléko

5
Avatar autora | 21.6.2021
Na kozí kojenecké mléko jsme přešli kvůli dceřině intoleranci na kravskou bílkovinu. Mléko od zn. Goldim nám doporučila známá. Nyní je dceři 1,5 roku a stále si kozí mléko dopřává. Moc jí chutná.